Cyberpunk 2077 znowu opóźniony

Cyberpunk 2077 znowu opóźniony

Rok 2020 jest bardzo trudny dla twórców gier wideo na całym świecie. Ogromny wpływ pandemii na planowane harmonogramy i konieczność dostosowania metod pracy do tego celu na odległość spowodowały przesunięcie wielu dat premiery. Niektóre gry wideo zostały nawet opóźnione więcej niż raz. Cyberpunk 2077 właśnie dostąpił wątpliwego zaszczytu dołączenia do listy tych gier. Premiera gry akcji sci-fi od CD Projekt Red była pierwotnie planowana na wiosnę tego roku, ale została przełożona na 19 listopada. Teraz została ona ponownie przełożona.

Wiadomość o opóźnieniu Cyberpunka 2077 została opublikowana na oficjalnym koncie Twittera gry. Powody tego są takie, do których jesteśmy przyzwyczajeni w tego typu przypadkach: potrzebują więcej czasu, aby ukończyć grę. Choć może się to wydawać sprzeczne z zapowiedzią przejścia gry na " status złoty" na początku tego miesiąca, to jednak tak nie jest. Cała zawartość Cyberpunk 2077 wydaje się być skończona, ale potrzeba więcej testów, aby dostarczyć wersje, które spełniają standardy deweloperskie na każdej platformie. Oznacza to testowanie i dopracocywanie dziewięciu różnych wersji Cyberpunka 2077 i potrwa to dłużej niż oczekiwano, głównie ze względu na konieczność pracy zdalnej z domu.

 

 

Chociaż powody podane przez twórców mają sens, dość zniechęcające jest to, że pojawienie się prawdopodobnie jednej z najważniejszych gier ostatnich lat zostanie ponownie opóźnione. Do tego czasu i biorąc pod uwagę obecną sytuację, jeśli jesteś jednym z tych, którzy planują swoje urlopy z wyprzedzeniem zgodnie z premierą gry wideo, powinieneś już wiedzieć, że jest to dość ryzykowne posunięcie. Ale wiadomości nie są tak złe. Wydanie Cyberpunk 2077 opóźniło się tylko o 21 dni, a planowane jest teraz na 10 grudnia. Oczywiście, można znaleźć najlepsze ceny, aby go kupić, odwiedzając naszą porównywarkę w dowolnej chwili.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare