Instant Gaming EU
 
 

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition jest już dostępny

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition jest już dostępny

Kilka tygodni temu CD Projekt Red zapowiedziało wydanie specjalnej edycji swojej futurystycznej gry RPG. Cyberpunk: 2077 Ultimate Edition to pakiet zawierający podstawową przygodę z gwiazdą V wraz z całą zawartością wydaną do tej pory do gry, a mianowicie rozszerzeniem Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Będziesz mógł cieszyć się poboczną przygodą zawartą w rozszerzeniu i pomóc Solomonowi Reedowi powstrzymać intrygujący spisek osadzony w nowym obszarze Night City.

Idealny pakiet

Z Cyberpunk 2077: Ultimate Edition otrzymasz dostęp do jednej z najlepszych gier RPG science-fiction wydanych do tej pory. Cyberpunk 2077 to wciągające doświadczenie, które przeniesie Cię do dystopijnej przyszłości, w której megakorporacje kontrolują każdy aspekt miasta opanowanego przez przestępczość. Jako V, będziesz zaangażowany w ekscytującą fabułę, w której zmierzysz się z agentami korporacji, najemnikami i przestępcami, próbując uratować się przed zbliżającą się zagładą. W międzyczasie Phantom Liberty dodaje do gry ekscytującą historię poboczną z thrillera szpiegowskiego i wprowadza nowe mechaniki rozgrywki, broń, oprogramowanie cybernetyczne i nie tylko. Rozszerzenie wzmacnia każdy aspekt gry, która już bez niego była świetna, i przenosi ją na wyższy poziom.

 

 

Deweloper CD Projekt Red dodał mnóstwo dodatkowej zawartości do gry Cyberpunk 2077 od czasu jej wydania za pośrednictwem bezpłatnych aktualizacji. Cyberpunk 2077: Ultimate Edition pozwala cieszyć się nawet najnowszą zawartością. Aktualizacja 2.1, na przykład, dodała do gry nowy sposób przemierzania Night City z 19 stacjami metra. Pozwala także zapraszać inne postacie do swojego mieszkania, brać udział w ekscytujących wyścigach samochodowych w całym mieście i słuchać radia podczas pieszej wędrówki, aby uzyskać bardziej wciągające wrażenia.

Jak zwykle, najlepsze ceny zakupu taniej Cyberpunk 2077: Ultimate Edition są dostępne w naszej porównywarce. Pamiętaj, że gra jest dostępna w wersji cyfrowej i fizycznej na PC, Xbox Series X/S i PlayStation 5. Upewnij się, że wybrałeś odpowiednią wersję.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare