Thrones of Decay rehabilituje dewelopera Total War: Warhammer III

Thrones of Decay rehabilituje dewelopera Total War: Warhammer III

Creative Assembly wykonało świetną robotę, reprezentując uniwersum gry stołowej Games Workshop z dużą autentycznością i przekształcając ją w ogromną i ekscytującą strategiczną grę wideo. Jednak studio zawsze było krytykowane za swoją politykę monetyzacji, jeśli chodzi o dodatki. Liczba frakcji, legendarnych lordów i jednostek obecnych w uniwersum Warhammera jest ogromna, a każdy gracz ma swoje ulubione. Oczywiste jest, że uwzględnienie ich wszystkich w momencie premiery byłoby kolosalnym zadaniem, a w przypadku serii Total War: Warhammer obejmują one trzy różne gry i wiele DLC. Wielu graczy uważało jednak, że DLC były dość drogie jak na zawartość, którą dodawały.

Nowe podejście

Total War: Warhammer III - Thrones of Decay to zmienia. Najnowsze DLC do Total War: Warhammer III zawiera trzy różne frakcje z nowymi legendarnymi lordami, bohaterami, jednostkami latającymi, mechaniką rozgrywki i nie tylko. Każda z nich oferuje nowy sposób rozgrywki, ale DLC zmienia również niektóre podstawowe mechaniki kampanii dla Nurgle'ów, Krasnoludów i Imperium. Kluczem do sukcesu Thrones of Decay jest jednak to, że nie musisz kupować całego DLC, jeśli nie jesteś zainteresowany pełnym pakietem. Został on podzielony na trzy oddzielne części, z których każda zawiera jednego z legendarnych lordów i ich armie. Możesz zdecydować się tylko na zakup Malakai, Elspeth lub Tamurkhana i mieć dostęp do całej ich mocy bojowej na polu bitwy.

Jakkolwiek prosta może się wydawać ta zmiana, jest to coś, co zostało bardzo pozytywnie przyjęte przez społeczność i sprawia, że Total War: Warhammer III - Thrones of Decay jest ulubionym tytułem graczy. Oczywiście nowe jednostki latające i mechanika rozgrywki wprowadzone wraz z DLC również mają z tym wiele wspólnego, ponieważ oferują nowe i ekscytujące sposoby cieszenia się grą.

 

 

Być może najważniejszą konsekwencją Thrones of Decay jest to, że Creative Assembly może na dobre zmienić sposób wydawania dodatkowej zawartości. Będziemy musieli poczekać do ogłoszenia nowego DLC, aby zobaczyć, czy to się naprawdę zmieni. Tymczasem zachęcamy do sprawdzenia najlepszych ofert na klucze Total War: Warhammer III - Thrones of Decay za pomocą naszej porównywarki, jeśli chcesz przenieść swoje wrażenia na wyższy poziom i wypróbować nowe armie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare