Instant Gaming EU
 
 

Call of Duty ma najbardziej oryginalny system przeciwdziałania oszustwom w historii

Call of Duty ma najbardziej oryginalny system przeciwdziałania oszustwom w historii

Cheaterzy są zmorą wszystkich gier FPS od momentu powstania tego gatunku. Uzyskanie nieuczciwej przewagi dzięki niedozwolonym programom innych firm, takim jak aimboty, pozwala oszustom z łatwością zabijać innych graczy, co jest naprawdę złe dla gier takich jak Call of Duty: Modern Warfare 2 i jej darmowa wersja Call of Duty: Warzone. Niezależnie od tego, czy chcesz cieszyć się rywalizacją w trybie wieloosobowym w najnowszej odsłonie popularnej serii, czy też walczyć o bycie ostatnim stojącym w battle royale, z pewnością chcesz to zrobić w środowisku, w którym wszyscy gracze mają takie same szanse jak ty, a wynik jest kwestią umiejętności. Infinity Ward i Raven Software walczą z oszustami od dłuższego czasu, ale ich najnowsza metoda rozwiązania tego ważnego problemu, który utrudnia innym graczom doświadczenie, jest dość oryginalna.

 

 

Czy widzę duchy?

System anty-cheatowy Ricochet działa w Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone już od dłuższego czasu. Koncentruje się on na udaremnianiu wysiłków oszustów poprzez rujnowanie ich wrażeń z gry za pomocą kilku metod, a do listy dodano nową i bardzo oryginalną. Oszuści będą teraz cierpieć na halucynacje. Będą teraz widzieć wabiki, które działają jak prawdziwi gracze w grze, ale ich zadaniem jest wykrywanie oszustów i banowanie ich.

"Te fałszywe postacie są niewykrywalne przez legalnych graczy i nie mogą wpływać na cel, postępy, statystyki na koniec meczu ani ogólne wrażenia z rozgrywki, ale służą do dezorientacji oszustów na różne sposoby. Halucynacje mogą być stosowane zarówno jako metoda łagodzenia skutków dla zweryfikowanych oszustów, jak i, w tajemnicy, jako wykrywanie podejrzanych graczy".

Osoby, które nie oszukują, będą miały nie lada gratkę, ponieważ widok oszustów strzelających do wyimaginowanych zagrożeń w grach Call of Duty będzie naprawdę zabawny. Twórcy Ricochet wykazują ciekawą inicjatywę z tym nowym systemem i z pewnością doprowadzi on do zbanowania wielu oszustów i sprawi, że rozgrywka będzie bardziej sprawiedliwa dla wszystkich, którzy przestrzegają zasad. Więcej szczegółów na temat tego systemu i tego, jak działa, aby poprawić wrażenia z rozgrywki w Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone, można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.

Jeśli chcesz cieszyć się jedną z najlepszych rozgrywek wieloosobowych w serii, możesz znaleźć najlepsze oferty na cdkeye do Call of Duty: Modern Warfare 2 za pomocą naszej porównywarki, aby uzyskać dostęp do kampanii i wszystkich map dla wielu graczy. Sezon 4 jest w pełnym rozkwicie i wprowadził do gry sporo nowości.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare