Instant Gaming EU
 
 

Sprawdź nową zawartość Call of Duty: Modern Warfare 2 na sezon 4.

Sprawdź nową zawartość Call of Duty: Modern Warfare 2 na sezon 4.

Sezon 4 rozpocznie się w przyszłym tygodniu w Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone. Jak co sezon, Activision stara się zachować świeżość obu gier dzięki dodatkowej zawartości i tym razem dodaje nową mapę, na której gracze będą mogli sprawdzić swoje umiejętności. Vondel, nową dostępną mapę, można obejrzeć na filmie opublikowanym wczoraj podczas Summer Game Fest. Activision opisuje ją jako "nadbrzeżną dzielnicę barokowego europejskiego miasta, gdzie wieki historii starego świata mieszają się z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi" i będzie ona grywalna w Resurgence, DMZ i Lockdown LTM, a także w standardowym Battle Royale w Warzone w dalszej części sezonu. Darmowa wersja Call of Duty doczeka się również kilku ulepszeń.

 

 

Vondel i wiele więcej

To tyle, jeśli chodzi o Warzone, ale jeśli skorzystaliście z naszej porównywarki, by nabyć tanio kopię Call of Duty: Modern Warfare 2, to w nadchodzącym sezonie otrzymacie dostęp do mnóstwa dodatkowej zawartości. W Sezonie 4 dostępnych będzie łącznie sześć nowych map wieloosobowych, w tym Showdown, Kunstenaar District, Mercado, Penthouse, Mawizeh Marsh i Ahkdar Village. Dwa ulubione przez fanów tryby rozgrywki zostaną rozszerzone i będziesz mógł cieszyć się meczami Search and Destroy oraz Prisoner Rescue w trybie 12 na 12. Pamiętaj, że w tych trybach masz tylko jedno życie, więc doświadczenie jest dość intensywne.

Oczywiście sezon 4 przyniesie wiele nowości. Będziesz mógł odblokować nowe bronie, takie jak karabin szturmowy Tempus Razorback, pistolet maszynowy ISO 45 i Tonfa. Dostępnych będzie kilku nowych operatorów, w tym Nikto, Io, Ana Vega, Izanami i Butch. Activision planuje wydać jeszcze więcej zawartości w trakcie sezonu i urozmaicić go kilkoma wydarzeniami. Oczywiście w sklepie pojawi się wiele pakietów i przedmiotów kosmetycznych.

Dzięki tym dodatkom i nie tylko, nowy sezon Call of Duty: Modern Warfare 2 rozpocznie się 14 czerwca. Pamiętaj, że nowy sezon rankingowy rozpoczyna się w tym samym czasie w trybie wieloosobowym i Warzone, więc będziesz musiał dać z siebie wszystko, jeśli chcesz po raz kolejny wspiąć się po szczeblach rankingu.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare