Graj w Call of Duty: Modern Warfare 2 za darmo przez ograniczony czas

Graj w Call of Duty: Modern Warfare 2 za darmo przez ograniczony czas

Jeśli jesteś fanem Call of Duty Warzone lub ogólnie serii Call of Duty, być może zastanawiasz się, co tracisz, jeśli jeszcze nie wypróbowałeś najnowszej odsłony serii. Jeśli tak, to dziś jest twój szczęśliwy dzień, ponieważ Activision Blizzard uruchamia bezpłatną wersję próbną, która daje dostęp do wszystkich funkcji gry wieloosobowej w Call of Duty: Modern Warfare 2 przez cały tydzień. Z okazji niedawnej premiery Sezonu 3 Modern Warfare 2, wszyscy gracze mogą odkryć, co oferuje gra bez konieczności jej zakupu, przynajmniej jeśli chodzi o rozgrywkę wieloosobową.

Darmowa rozgrywka wieloosobowa

Wersja próbna trybu wieloosobowego Call of Duty: Modern Warfare 2 jest już dostępna na wszystkich platformach i zapewnia dostęp do łącznie 12 trybów i 10 map do 26 kwietnia 2023 roku.

"Nadszedł czas, aby zmierzyć się w pojedynku 2 na 2, stawić czoła burzom na latarni morskiej Pelayo i przetestować swoje umiejętności na wielu klasycznych mapach i trybach wieloosobowych.

Z okazji premiery Sezonu 03, okres darmowego dostępu do Call of Duty®: Modern Warfare® II potrwa od 19 do 26 kwietnia. W ramach darmowego dostępu gracze będą mogli zagrać na sześciu podstawowych mapach wieloosobowych, czterech mapach Gunfight, mapie Battle oraz w wielu trybach gry".

Gunfight, ulubiony tryb fanów, powraca w tym sezonie. Ten popularny tryb rozgrywki stawia przeciwko sobie dwie dwuosobowe drużyny na małej mapie i można w niego grać podczas okresu próbnego. Dostępne są również tryby Ground War i Invasion dla tych, którzy szukają ogromnych wrażeń z bitwy, a wszystkie tryby wieloosobowe 6 na 6 są również grywalne.

 

 

To doskonała okazja dla wszystkich graczy Warzone, aby zagłębić się w inny rodzaj rozgrywki wieloosobowej z etykietą Call of Duty. Niezależnie od tego, czy jesteś jednym z nich, czy nie, jeśli zagrasz w wersję próbną i zdecydujesz, że to gra dla ciebie, skorzystaj z naszej porównywarki, aby uzyskać tani cdkey Call of Duty: Modern Warfare 2 na dowolną platformę.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare