You are here
We also support
 
 
 
 

Borderlands: The Handsome Collection jest bezpłatna na PC

Borderlands: The Handsome Collection jest bezpłatna na PC
29 maj 2020, 12:55

Mimo że Borderlands 3 zajmuje fanów ciągłym strumieniem wydarzeń i rozszerzeń w ograniczonym czasie, które dodają nowe treści, poprzednie gry z tej serii nadal oferują niesamowite wrażenia, które powinieneś wypróbować. Nie tylko dadzą Ci wiele podstawowych informacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć historię i jej bohaterów, ale także oferują tę samą szaloną i ekscytującą rozgrywkę, która sprawiła, że Borderlands jest tak popularny. Jeśli nie doświadczyłeś tej historii lub chcesz ponownie przeżyć swoje najlepsze chwile w grze Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel, możesz teraz uzyskać obie gry w ramach Borderlands: The Handsome Collection, która jest dostępna bezpłatnie w Epic Games Store przez następne kilka dni. Jak zwykle, wystarczy odwiedzić stronę sklepu i odebrać grę za darmo. Oczywiście, aby to zrobić, potrzebujesz konta, ale możesz je utworzyć za darmo, jeśli jeszcze go nie masz.

 

 

Jeśli zdecydujesz się na Borderlands: The Handsome Collection, otrzymasz dużo treści, ponieważ zawiera Borderlands 2, Borderlands: The Pre-Sequel i wszystkie DLC wydane dla obu tytułów na PC. To mnóstwo treści do zagrania, gdy przedzierasz się przez niekończące się hordy stworzeń, psychosów i żołnierzy Hiperionów, aby powstrzymać plany Przystojnego Jacka w Borderlands 2. Po zakończeniu gry powinieneś zagrać w Borderlands: The Pre-Sequel, aby eksplorować księżyc Pandory, dowiedzieć się, jak Przystojny Jack stał się tym, kim jest teraz, a także odkryć historię innych ważnych postaci w serii, takich jak siostra Hammerlock, Aurelia lub niesławny robot Claptrap.

Jeśli będziesz spragniony większej akcji po zagraniu we wszystkie części Borderlands: The Handsome Collection, zawsze możesz kontynuować historię w Borderlands 3. Możesz znaleźć najlepszą cenę jej zakupu w naszej porównywarce, a także powinieneś rozważyć zakup Przepustki Sezonowej Borderlands 3 dla dodatkowej zawartości.

 

 

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

event fifa 23
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare