Instant Gaming EU
 
 

Kup cdkey Ratchet & Clank: Rift Apart

 • PC
 • PS5

Najlepsi sprzedawcy

  Ratchet & Clank: Rift Apart to trzecioosobowa strzelanka, której gwiazdą jest słynny duet. W tym sequelu gry Ratchet & Clank: Into the Nexus, nasza heroiczna para będzie musiała podróżować przez różne wymiary, aby powstrzymać złoczyńcę przed zniszczeniem wszechświata. Z szeroką gamą broni i gadżetów do ich dyspozycji, Ratchet i jego robotyczny pomocnik Clank będzie musiał zmierzyć się z niekończącymi się hordami niebezpiecznych wrogów, którzy będą próbować pozbyć się ich w każdy sposób. Odwiedzą planety z poprzednich odsłon serii, a także odkryją nowe do zbadania. Mając do dyspozycji wiele międzywymiarowych portali, podróżowanie z jednego miejsca do drugiego nigdy nie było dla nich łatwiejsze, ale będą też musieli zamknąć planetarne szczeliny, aby uchronić wiele wymiarów przed zawaleniem się.  Z niesamowitą grafiką, szaloną akcją i mnóstwem nowości, Ratchet & Clank: Rift Apart jest godnym następcą, który będzie Cię trzymać przy ekranie, dopóki nie uda Ci się powstrzymać złego cesarza robota przed zniszczeniem całego organicznego życia we wszechświecie.

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na Ratchet and Clank Rift Apart?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Użyj klucza w programie uruchamiającym Epic Games, aby pobrać Twoja gra.

  Użyj kodu PS5 w Playstation Network.

  Komentarze na Ratchet & Clank: Rift Apart

  Sarge T.
  Sarge T.
  12 lip 2023, 01:37na dlcompare.com
  Sony said the SSD on the PS5 is what allowed the game to deliver gameplay that wasn't previous possible.. and yet it's going to release on PC and probably run on a HDD without too much of an issue. No spec requirements are released yet, despite the release only being 2 weeks away. But it doesn't seem like there's any announcements about it using Direct Storage... Great game on the PS5 nevertheless!
  Sony powiedziało, że dysk SSD w PS5 jest tym, co pozwoliło grze zapewnić rozgrywkę, która wcześniej nie była możliwa... a jednak zostanie wydana na PC i prawdopodobnie będzie działać na dysku twardym bez większego problemu. Nie podano jeszcze wymagań sprzętowych, mimo że do premiery pozostały zaledwie 2 tygodnie. Wygląda na to, że nie ma żadnych zapowiedzi dotyczących korzystania z Direct Storage... Niemniej jednak świetna gra na PS5!
  DarkEndXIII
  DarkEndXIII
  8 lip 2023, 09:16na dlcompare.fr
  Enfin du Ratchet sur PC ! Le jeu à l'air très beau, toujours aussi plaisant à jouer et toujours avec du nouveau dans la série. Que du plaisir pour cette série de coeur !
  Ratchet w końcu na PC! Gra wygląda świetnie, jest tak samo zabawna jak zawsze i zawsze jest coś nowego w serii. Tyle radości dla tej ukochanej serii!
  Ængie
  Ængie
  7 lip 2023, 11:26na dlcompare.fr
  Une nouvelle aventure avec un de nos duo préféré de super héros, qui nous fera voyager à travers les planètes, et éliminer les ennemis qui se dressent sur notre route.
  Nowa przygoda z jednym z naszych ulubionych duetów superbohaterów, podczas której podróżujemy po planetach i eliminujemy wrogów, którzy stoją nam na drodze.
  Gloyrus
  Gloyrus
  7 lip 2023, 11:23na dlcompare.fr
  Je suis fan de la saga ratchet and clank depuis que je suis gamin. J'attendais d'en voir un porter sur PC plutôt que console du coup j'ai hâte qu'il sorte
  Od dziecka jestem fanem sagi Ratchet i Clank. Czekałem na przeniesienie jej na PC, a nie konsole, więc nie mogę się doczekać, aż się ukaże.
  Enilliav
  Enilliav
  7 lip 2023, 10:30na dlcompare.com
  Although I want to play on ps, it is very nice that we can play on the pc platform. I can't help wondering what kind of experience it would offer if it were co-opol.
  Chociaż chcę grać na ps, to bardzo miło, że możemy grać na platformie pc. Nie mogę przestać się zastanawiać, jakie wrażenia oferowałby, gdyby był co-opolem.
  GerardPhilOptique
  GerardPhilOptique
  6 lip 2023, 20:32na dlcompare.fr
  Il ne réinvente pas sa propre licence, certes, mais il en est incontestablement l’épisode le plus abouti. ( il doit être sacrément mieux sur PS5 )
  Oczywiście nie odkrywa na nowo własnej licencji, ale jest to bez wątpienia jej najbardziej udany odcinek (musi być o wiele lepszy na PS5).
  gennyshark
  gennyshark
  6 lip 2023, 16:05na dlcompare.com
  This Insomniac Games' action game is yet another first-party production to arrive on computers after launching exclusively on PlayStation consoles. The PC version will have ray traced support and a newly added ray traced shadows for natural light in outdoor areas: Sony would have taken its landing on PC very seriously. Will follow Ghost of Tsushima: Director's Cut and Horizon: Forbidden West ?
  Ta gra akcji studia Insomniac Games jest kolejną produkcją własnej produkcji, która trafi na komputery po premierze wyłącznie na konsolach PlayStation. Wersja PC będzie obsługiwać ray tracing i nowo dodane cienie ray traced dla naturalnego światła w obszarach zewnętrznych: Sony bardzo poważnie potraktowałoby swoje lądowanie na PC. Nastąpi po Ghost of Tsushima: Director's Cut i Horizon: Forbidden West ?
  FisheyePlacebo
  FisheyePlacebo
  6 lip 2023, 08:44na dlcompare.fr
  Licence de mon enfance, aucun doute sur la qualité du titre, il ne faut pas s'attendre à une révolution mais un bon défouloir sans prise de tête avec une mécanique sur les armes qui à l'époque était sympa' ! Bien hâte d'y jouer en espérant que le portage ne soit pas catastrophique comme les derniers jeux de Sony portés sur PC
  Nie jest to rewolucja, ale to dobra, bezkompromisowa gra z mechaniką broni, która była fajna w tamtych czasach! Nie mogę się doczekać, aby w nią zagrać i mam nadzieję, że port nie będzie tak katastrofalny, jak ostatnie gry Sony przeniesione na PC.
  MaryOscar
  MaryOscar
  6 lip 2023, 02:24na dlcompare.it
  Finalmente qualcosa con cui poter giocare con mio marito!! invece di correre sempre ad ammazzar zombi e mostruosità varie. Niente più scuse e soprattutto niente Resident Evil per un pò di tempo XD
  Wreszcie coś, w co mogę zagrać z mężem, zamiast ciągle biegać i zabijać zombie i potwory. Koniec z wymówkami, a zwłaszcza z Resident Evil na jakiś czas XD
  Pr3p_Uzi0
  Pr3p_Uzi0
  6 lip 2023, 01:19na dlcompare.it
  I titoli di Insommiac sono sempre perfetti su PC, e dopo aver divorato i due Spiderman non vedo l'ora di rimettere le mani su questa avventura densissima di contenuti e stile da vendere.
  Tytuły Insommiac są zawsze doskonałe na PC, a po pochłonięciu dwóch Spidermanów nie mogę się doczekać, aby dostać w swoje ręce tę gęsto wypełnioną przygodę z zawartością i stylem do stracenia.
  Wyświetl więcej komentarzy
  • Informacje techniczne

  • Oficjalna strona : Ratchet & Clank Rift Apart
  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe , Platformówki , Science Fiction
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : Insomniac Games
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 26 lipca 2023
  •     PC : 26 lipca 2023
  • Wymagania systemowe
   • Zalecane
   • CPU : Core i5 8400 / Ryzen 5 3600
   • RAM : 16 GB
   • GPU : GeForce RTX 2060 / Radeon RX 5700
   • Dysk : 75 GB SSD
   • Wysoki
   • CPU : Core i5 11400 / Ryzen 5 5600
   • GPU : GeForce RTX 3060 TI / Radeon RX 6800
   • Zawodowiec
   • CPU : Core i5 11600K / Ryzen 5 5600K
   • GPU : GeForce RTX 3070
   • Ultimate
   • CPU : Core i7 12700K / Ryzen 9 5900K
   • RAM : 32 GB
   • GPU : GeForce RTX 4080
   • Dysk : 75 GB SSD
  • Kategoria wiekowa
  • PEGI 7
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare