Ratchet & Clank: Rift Apart ma już datę premiery

Ratchet & Clank: Rift Apart ma już datę premiery

Gra została po raz pierwszy ujawniona na imprezie Sony Playstation 5 w czerwcu zeszłego roku, a fani serii z niecierpliwością czekają na Ratchet & Clank: Rift Apart. Od czasu zapowiedzi mogliśmy dowiedzieć się całkiem sporo o grze, szczególnie dzięki demonstracyjnej rozgrywce, która została wydana w sierpniu zeszłego roku.

Właśnie opublikowano nowy filmik, który nie tylko przybliża historię gry czy pokazuje jej gameplay. Podaje nam w końcu oficjalną datę premiery Ratchet & Clank: Rift Apart. Najnowsza odsłona serii tworzonej przez Insomniac Games pojawi się 11 czerwca 2021 roku, czyli ledwie rok po oficjalnej zapowiedzi gry. Premiera Ratchet & Clank: Rift Apart miała pierwotnie nastąpić w okolicach premiery Playstation 5, jedynej platformy, na której będzie można zagrać w grę, ale dość oczywiste jest, że została ona przesunięta. Opóźnienie nie jest dużym problemem, ze względu na obecny niedobór konsol nowej generacji, który najprawdopodobniej potrwa jeszcze jakiś czas, gdyż prognozy mówią, że potrwa on nawet do końca roku. Możliwe jest nawet, że premiera Ratchet & Clank: Rift Apart, która będzie dostępna tylko na next-genowej konsoli Sony, została opóźniona, aby dać graczom więcej czasu na zdobycie konsoli PlayStation 5.

 

 

Tak czy inaczej, Ratchet & Clank: Rift Apart pojawi się 11 czerwca na Playstation 5 i pozwoli wam ponownie spotkać się z waszymi ulubionymi postaciami. Będą oni musieli ponownie stanąć do walki z Dr. Nefariousem i pokrzyżować jego plany otwarcia szczelin pomiędzy różnymi wymiarami, aby szerzyć chaos na całym świecie.

W oczekiwaniu na premierę gry Ratchet & Clank: Rift Apart, możesz odwiedzić naszą porównywarkę, aby znaleźć najlepszą cenę na jej zakup.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare