Ratchet & Clank będzie działać w 60 FPS na PlayStation

Ratchet & Clank będzie działać w 60 FPS na PlayStation

Mimo że Ratchet & Clank jest dość stara gra, to nadal oferuje całkiem przyjemne wrażenia platformówkowe dla graczy. Seria gier wideo stworzona przez Insomniac games ma długą historię, ponieważ pierwsza część została wydana w 2002 roku. Ratchet i jego zaufany przyjaciel, robot Clank, stał się ulubieńcem fanów od pierwszej chwili, a po pierwszej grze nastąpiło wiele innych przygód, w których para uratowała wszechświat przed zniszczeniem. Ratchet & Clank Gry cechują się ekscytującym połączeniem platformówki i strzelaniny z trzeciej osoby z szaloną rozgrywką, która zachwyca fanów od dłuższego czasu, i nadal będzie to robić wraz z nadchodzącą premierą Ratchet & Clank: Rift Apart, nowej odsłony serii, która będzie dostępna tego lata.

Insomniac potwierdziło wczoraj, że wydana w 2016 roku gra Ratchet & Clank otrzyma aktualizację, która sprawi, że gra będzie działać w 60 FPS na platformach PlayStation. Możecie się zastanawiać, kto chciałby grać w grę, która ma już tyle lat, ale Ratchet & Clank jest obecnie dostępna za darmo na PlayStation 4 i PlayStation 5. Sony udostępniło ją za darmo na początku tego miesiąca w ramach inicjatywy Play at Home dla każdego, kto posiada konto PlayStation Network (nie, nie trzeba być członkiem PlayStation Plus). Oferta będzie obowiązywać tylko do jutra, więc jeśli jeszcze nie posiadacie Ratchet & Clank, zdążycie. Oczywiście, nadchodzący patch, który poprawi jej działanie na obu platformach, to tylko wisienka na torcie.

 

 

W grze Ratchet & Clank mało prawdopodobna para bohaterów będzie musiała uratować galaktykę przed nikczemnymi planami Dreka. Zabiera on części kilku planet, aby stworzyć nową dla swojego ludu, Blargów, po tym jak doprowadzili oni swoją ojczystą planetę na skraj zniszczenia przez zanieczyszczenie i przeludnienie. Mając do dyspozycji mnóstwo broni, Ratchet & Clank będzie przemierzać serię trudnych etapów pełnych minigier i wrogów, których trzeba będzie zestrzelić.

 

 

Gorąco polecamy pośpieszyć się i pobrać grę, póki jest jeszcze darmowa na PlayStation. Będzie to całkiem dobra forma rozrywki do czasu, gdy Ratchet & Clank: Rift Apart będzie dostępny w czerwcu tego roku.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

  • Oficjalna strona : Ratchet and Clank
  • Kategorie :
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : Insomniac Games
  • Tryby :
  • Data wydania : 12 kwietnia 2016
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare