Instant Gaming EU
 
 

Przyjrzyj się broni w grze Ratchet & Clank: Rift Apart

Przyjrzyj się broni w grze Ratchet & Clank: Rift Apart

Mimo że gry wideo z gatunku platformówek mają zwykle podobną mechanikę rozgrywki, niektóre z nich zawierają pewne funkcje, dzięki którym wyróżniają się bardziej niż inne. Na przykład, seria Ratchet & Clank dodaje mechanikę strzelania z trzeciej osoby, aby zapewnić dość trudne i ekscytujące doświadczenie, dzięki czemu ta nieprawdopodobna para poszukiwaczy przygód stała się ulubieńcami fanów. Nadchodząca premiera Ratchet & Clank: Rift Apart w przyszłym miesiącu przyniesie nową, epicką przygodę. Po raz kolejny będą musieli uratować wszechświat przed niecnymi planami Doktora Nefariousa, który próbuje przejąć kontrolę nad wszystkimi wymiarami, wykorzystując artefakt zdolny do otwierania portali do innych rzeczywistości.

Jednym z kluczowych elementów w Ratchet & Clank: Rift Apart jest broń, którą będą posługiwać się nasi bohaterowie. W grze Clank będzie najważniejszą postacią do rozwiązywania zagadek, ale to Ratchet jest zazwyczaj odpowiedzialny za zestrzeliwanie wrogów, których znajdą. Do dyspozycji będzie miał szeroki wachlarz broni, a każda z nich będzie oferowała mu dodatkowe zdolności. Za ich pomocą będzie mógł teleportować się z jednego miejsca do drugiego, unikać śmiertelnych ataków, zamrażać wrogów, razić ich prądem, a nawet rozwalać na kawałki podczas przemierzania różnych wymiarów. Kilka z nich możecie obejrzeć w akcji na nowym filmie opublikowanym przez Insomniac Games.

 

 

Ratchet & Clank: Rift Apart obiecuje dostarczyć mnóstwo zabawy łącząc platformówkę i trzecioosobową strzelaninę. Dzięki szczegółowej grafice, kilku nowym mechanikom i wielu niespodziankom, jesteśmy pewni, że gra będzie hitem wśród fanów gatunku, gdy zostanie wydana 11 czerwca na Playstation 5. Pamiętaj, że możesz znaleźć Ratchet & Clank: Rift Apart w najlepszej cenie odwiedzając naszą porównywarkę.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare