Naszedł 4 Sezon Fortnite!

Naszedł 4 Sezon Fortnite!
27 sie 2020, 17:25

Pomimo obecnych problemów z Apple na urządzeniach mobilnych, Epic Games nie zmieniło swoich planów dotyczących Fortnite i właśnie rozpoczął się sezon 4. Będzie to prawdopodobnie jeden z najpopularniejszych w Battle Royale, ponieważ jego tematem jest Marvel i będziemy mogli zobaczyć wiele rzeczy związanych z wszechświatem superbohaterów. Wojna o Nexus doda do gry mnóstwo bohaterów Marvela, w tym Thora, Iron Mana, Wolverine'a, Storm czy She-Hulk i wiele innych. Niektóre z nich możesz obejrzeć poniżej, w zwiastunie startowym Season 4.

 

 

Jak można sobie wyobrazić, Sezon 4 Fortniteprzybywa pełen nowych dodatków do gry. Zbliża się kometa i wiele jej fragmentów spadło na całej mapie powodując wielki chaos i modyfikując wiele punktów orientacyjnych. Ponadto na mapie znajdują się żarzące się skały, które zmienią sposób, w jaki grawitacja wpływa na Ciebie po spożyciu, pozwalając Ci poruszać się jak gdybyś był w środowisku o niskiej grawitacji. Będziesz mógł skakać coraz dalej i wyżej, docierając do miejsc, które wcześniej nie były możliwe. W trybie Uratuj świat dołączysz do Spitfire'a i Loka, gdy będą badać kometę i przygotowywać się do rekrutacji zespołu superbohaterów, a wrogowie będą mieli większe szanse na upuszczenie łupów.

Jeśli chodzi o rzeczy do odblokowania Sezon 4Fortnitebędzie ich sporo, w tym ponad 100 nagród dostępnych w Karnecie Bojowym na ten sezon. Oczywiście oznacza to, że będziesz mógł dostosować swoją postać między innymi za pomocą gliderów o tematyce Marvela, broni, narzędzi i strojów.

 

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się o wszystkich zmianach, jakie wprowadza do gry Sezon 4Fortnite możesz tutaj sprawdzić oficjalne notatki dotyczące aktualizacji V 4.0.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare