Fortnite posłużył jako tło, do wyświetlenia zwiastuna nadchodzącego filmu Christophera Nolana

Fortnite posłużył jako tło, do wyświetlenia zwiastuna nadchodzącego filmu Christophera Nolana

Wygląda na to, że Epic Games chce w pełni wykorzystać Fortnite, wykorzystując go jako platformę do oferowania innowacyjnych wydarzeń, które przekraczają granice gier wideo. Niedawno mogliśmy uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu, które pobiło rekordy publiczności: koncert Travisa Scotta. Ale Epic Games nie chce na tym poprzestawać, jeśli chodzi o tego rodzaju wydarzenia, i zaskakuje nas nowymi ogłoszeniami. Tryb Royal Party został niedawno dodany do gry i pozwala graczom cieszyć się całą wyspą, która oferuje różnorodne umiejętności niezwiązane z walką, podobnie jak centrum rozrywki dla graczy. Drugiego dnia gracze, gracze Fortnite mogli wziąć udział w koncercie Diplo (Major Lazer) na dużej scenie Royal Festival i okazuje się, że wczoraj miało miejsce inne tego typu wydarzenie.

Tryb Royal Party to scenariusz wybrany do ujawnienia zwiastuna do następnego filmu Christophera Nolana, Tenet. Zwiastun został zaprezentowany na żywo w grze i zaprezentowany przez Geoffa Keighleya i Johna Davida Washingtona, którzy wystąpią w filmie. Tenet przedstawia się jako film o szpiegostwie, w którym bohater będzie musiał zapobiec trzeciej wojnie światowej, manipulując czasem. Obsada, jak to często bywa w filmach Nolana, to trzy gwiazdy Michael Caine, Robert Pattinson, Clémence Poésy, a nawet Aaron Taylor-Johnson.

 

 

Kolejna niespodzianka została ujawniona na końcu zwiastuna. Tego lata w Fortnite zostanie wydany „kultowy” film Christophera Nolana. Nie wiemy jeszcze który. Może to być Memento lub Incepcja, ale także jeden z filmów z serii The Dark Knight. To miałoby sens, wiedząc, że Fortnite już organizowało crossovery z Batmanem.

Jeśli przegapiłeś wydarzenie, zwiastun będzie odtwarzany w Fortnite co godzinę, aż do jutra do godziny 1 w Party Royale. Możesz sprawdzić rozkłady czasowe pod tym adresem.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare