Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Fortnite posłużył jako tło, do wyświetlenia zwiastuna nadchodzącego filmu Christophera Nolana

Fortnite posłużył jako tło, do wyświetlenia zwiastuna nadchodzącego filmu Christophera Nolana
22 maj 2020, 16:33

Wygląda na to, że Epic Games chce w pełni wykorzystać Fortnite, wykorzystując go jako platformę do oferowania innowacyjnych wydarzeń, które przekraczają granice gier wideo. Niedawno mogliśmy uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu, które pobiło rekordy publiczności: koncert Travisa Scotta. Ale Epic Games nie chce na tym poprzestawać, jeśli chodzi o tego rodzaju wydarzenia, i zaskakuje nas nowymi ogłoszeniami. Tryb Royal Party został niedawno dodany do gry i pozwala graczom cieszyć się całą wyspą, która oferuje różnorodne umiejętności niezwiązane z walką, podobnie jak centrum rozrywki dla graczy. Drugiego dnia gracze, gracze Fortnite mogli wziąć udział w koncercie Diplo (Major Lazer) na dużej scenie Royal Festival i okazuje się, że wczoraj miało miejsce inne tego typu wydarzenie.

Tryb Royal Party to scenariusz wybrany do ujawnienia zwiastuna do następnego filmu Christophera Nolana, Tenet. Zwiastun został zaprezentowany na żywo w grze i zaprezentowany przez Geoffa Keighleya i Johna Davida Washingtona, którzy wystąpią w filmie. Tenet przedstawia się jako film o szpiegostwie, w którym bohater będzie musiał zapobiec trzeciej wojnie światowej, manipulując czasem. Obsada, jak to często bywa w filmach Nolana, to trzy gwiazdy Michael Caine, Robert Pattinson, Clémence Poésy, a nawet Aaron Taylor-Johnson.

 

 

Kolejna niespodzianka została ujawniona na końcu zwiastuna. Tego lata w Fortnitezostanie wydany „kultowy” film Christophera Nolana. Nie wiemy jeszcze który. Może to być Memento lub Incepcja, ale także jeden z filmów z serii The Dark Knight. To miałoby sens, wiedząc, że Fortnitejuż organizowało crossovery z Batmanem.

Jeśli przegapiłeś wydarzenie, zwiastun będzie odtwarzany w Fortnite co godzinę, aż do jutra do godziny 1 w Party Royale. Możesz sprawdzić rozkłady czasowe pod tym adresem.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare