Fortnite otrzyma jutro samochody

Fortnite otrzyma jutro samochody
4 sie 2020, 13:51

Wielu graczy Fortnite prawdopodobnie pamięta, jaki wpływ miało w przeszłości dodanie koszyka na zakupy w grze. Rozgrywka tytułu Battle Royale od Epic Games znacznie zmieniła się dzięki nim. Były one niesamowicie zabawne, ale również stworzyły kilka błędów, które ostatecznie spowodowały ich usunięcie. Wydaje się, że twórcy gry nie porzucili pomysłu dodawania do Fortnite pojazdów czterokołowych i zapowiedzieli, że jutrzejsza aktualizacja Joy Ride doda do gry samochody.

 

It’s not just a name. It’s a warning.

Experience the #FortniteJoyRide Update on 8.5.2020 pic.twitter.com/fxgCgAMpYk

— Fortnite (@FortniteGame) August 3, 2020

 

Dodanie samochodów zostało już ogłoszone w czerwcu, kiedy ujawniono 3. Sezon Fortnite, ale będzie to pierwszy raz, kiedy będą one dostępne w grze i jest to tylko jedna z wielu funkcji, które gra otrzyma w tym sezonie. Nie wiemy jeszcze, czy będą istniały ograniczenia w ich użytkowaniu, czy coś w tym stylu, ale jesteśmy pewni, że będą one miały ogromny wpływ na rozgrywkę, nawet jeśli pozwolą graczom na szybsze przemieszczanie się z jednego miejsca do drugiego. Jeśli można z nich strzelać podczas jazdy, lub jeśli można po prostu stanąć na nich i strzelać podczas jazdy kogoś innego, na pewno zobaczymy kilka imponujących akrobacji w kolejnych dniach (jeśli można jeździć wybuchową rakietą, samochód powinien być drobnostką).

 

 

Naprawdę mamy nadzieję, że nowe samochody nie sprawią żadnych problemów i że zostaną w grze na stałe, ale będziemy musieli poczekać do jutra, aby zobaczyć co się stanie. Bez względu na wszystko, jest całkiem prawdopodobne, że Fortnite będzie nadal najpopularniejszą grą typu battle royale wszech czasów. Może stać się jeszcze bardziej popularna teraz, gdy jedna z cech, które wyróżniły PUBG, będzie wspólna dla obu gier.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare