Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Fortnite może stać się bardziej społeczny w trybie bez broni

Fortnite może stać się bardziej społeczny w trybie bez broni
30 kwi 2020, 16:23

 Epic Games rozpoczął już wszelkiego rodzaju wydarzenia w Fortnite, ale wydaje się, że niedawny koncert Travisa Scotta i jego ogromny wpływ mogą być wystarczającym powodem do zainteresowania dewelopera głębszym zagłębieniem się w społeczny aspekt gry. Wydanie wczorajszej aktualizacji zawartości 12.50 zawiera wiele zmian, które obejmują wiele elementów dostosowywania i niektóre poprawki błędów. Najważniejszy jest ten, który dostosowuje Asystenta celowania, aby nie dawał żadnej przewagi osobom grającym z większą liczbą klatek na sekundę. Ale poza tym wydaje się, że Fortnite może otrzymać nową mapę, która będzie zupełnie inna niż to, co widzieliśmy w grze w przeszłości.

Wyspa Papaya to nowa mapa przybywająca do Fortnite na której gracze nie mogą używać broni, i która oferuje szereg działań niezwiązanych z walką dla rozrywki graczy. Byłby częścią Party Royale, nowej eksperymentalnej inicjatywy twórców Fortnite, która chce zbadać społeczny aspekt gry. Niektórzy gracze otrzymali od Epic Games wiadomość e-mail na ten temat, w której można przeczytać następujące informacje:

Party Royale to nowa eksperymentalna i ewoluująca przestrzeń. Zostaw swoją broń i matsy. Planujemy przeprowadzić tutaj testy w ten piątek o 21:00 EST.  Może to ulec zmianie, ale możesz to sprawdzić. Impreza dopiero się zaczyna.

Istnieje również obraz mapy, która została szeroko udostępniona w mediach społecznościowych, ukazująca szereg ciekawych miejsc dla wszelkiego rodzaju działań.

 

Nie wiemy jeszcze, czy Party Royale stanie się nieodłączną częścią Fortnite, czy może będzie wydarzeniem o ograniczonym czasie trwania. Prawdopodobnie będzie zależeć od tego, jak będzie popularny, a może stać się pewnego rodzaju centrum społecznościowym dla graczy Fortnite. W każdym razie będzie mile widzianym dodatkiem do gry Battle Royale firmy Epic Games.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare