Fortnite może stać się bardziej społeczny w trybie bez broni

Fortnite może stać się bardziej społeczny w trybie bez broni

 Epic Games rozpoczął już wszelkiego rodzaju wydarzenia w Fortnite, ale wydaje się, że niedawny koncert Travisa Scotta i jego ogromny wpływ mogą być wystarczającym powodem do zainteresowania dewelopera głębszym zagłębieniem się w społeczny aspekt gry. Wydanie wczorajszej aktualizacji zawartości 12.50 zawiera wiele zmian, które obejmują wiele elementów dostosowywania i niektóre poprawki błędów. Najważniejszy jest ten, który dostosowuje Asystenta celowania, aby nie dawał żadnej przewagi osobom grającym z większą liczbą klatek na sekundę. Ale poza tym wydaje się, że Fortnite może otrzymać nową mapę, która będzie zupełnie inna niż to, co widzieliśmy w grze w przeszłości.

Wyspa Papaya to nowa mapa przybywająca do Fortnite na której gracze nie mogą używać broni, i która oferuje szereg działań niezwiązanych z walką dla rozrywki graczy. Byłby częścią Party Royale, nowej eksperymentalnej inicjatywy twórców Fortnite, która chce zbadać społeczny aspekt gry. Niektórzy gracze otrzymali od Epic Games wiadomość e-mail na ten temat, w której można przeczytać następujące informacje:

Party Royale to nowa eksperymentalna i ewoluująca przestrzeń. Zostaw swoją broń i matsy. Planujemy przeprowadzić tutaj testy w ten piątek o 21:00 EST.  Może to ulec zmianie, ale możesz to sprawdzić. Impreza dopiero się zaczyna.

Istnieje również obraz mapy, która została szeroko udostępniona w mediach społecznościowych, ukazująca szereg ciekawych miejsc dla wszelkiego rodzaju działań.

 

Nie wiemy jeszcze, czy Party Royale stanie się nieodłączną częścią Fortnite, czy może będzie wydarzeniem o ograniczonym czasie trwania. Prawdopodobnie będzie zależeć od tego, jak będzie popularny, a może stać się pewnego rodzaju centrum społecznościowym dla graczy Fortnite. W każdym razie będzie mile widzianym dodatkiem do gry Battle Royale firmy Epic Games.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare