PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS (PUBG) to gra wideo, która chce nam pokazać, jak wygląda prawdziwa gra Battle Royale. Chcesz zobaczyć, jak to jest być ograniczonym do przestrzeni z innymi graczami, którzy chcą przetrwać?PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS chce to pokazać, a nawet więcej. Gra jest opracowywana w oparciu o opinie społeczności, dzięki czemu programiści wiedzą, w którym kierunku gracze chcą obrać grę, co zmienić i tak dalej. Przetrwanie jest kluczowe, a ponieważ wszyscy zaczynają od absolutnie niczego, szukanie broni i zapasów ma kluczowe znaczenie. Napięcie, panika, strach i pierwotne pragnienie przetrwania zaczynają się, gdy próbujesz znaleźć coś, co mogłoby pomóc Ci przetrwać w tym wrogim środowisku, ale inni robią to samo, więc zawsze miej oko na potencjalne zagrożenie . PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS jest osadzony na ogromnej wyspie o wymiarach 8 x 8 km, która została wykonana w Unreal Engine 4. Krajobraz jest absolutnie oszałamiający, a dbałość o szczegóły jest niesamowita, a wszystko to przyczynia się do ogromnej atmosfery i zanurzenia w grze. Możesz podróżować pieszo i zachowywać się podstępnie, a także używać pojazdów do szybkiego pokonywania dowolnej odległości. Wszyscy starają się przetrwać jak najdłużej, co jest trudne, gdy wszyscy są wrogami. PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS pokazuje nam, jak porywający i ekscytujący jest gatunek przetrwania, kładąc nacisk na graczy, którzy są największym zagrożeniem. Zdobądź broń, poszukaj zapasów i strzelaj do wszystkiego, co się do Ciebie zbliża. PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS (PUBG) zapewnia naprawdę wysoką jakość doświadczeń Battle Royale, z dobrą grafiką, doskonałą mechaniką strzelecką i pistoletową, a przede wszystkim poczuciem, że jesteś sam przeciwko innym graczom, którzy również starają się pokonać każdą przeszkodę i być ostatnim człowiekiem, który przetrwa.

Czytaj więcej
Ta gra jest darmowa i oferuje dodatkowe płatne treści

Pakiety i dodatkowa zawartość do PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

  Komentarze na PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  Milton
  Milton
  1 maj 2019, 09:15nadlcompare.es
  Alguien sabe si hay algún problema si compro key de pubg China lo activo con vpn, será que no me dará problemas después?
  Czy ktoś wie czy jest jakiś problem jeśli kupię klucz pubg z pubg China aktywuję go za pomocą vpn, nie będzie mi to sprawiało później problemów?
  Bastien
  Bastien
  24 gru 2018, 18:35nadlcompare.fr
  Super jeu à un super prix, je participe au concour ;)
  Świetna gra w świetnej cenie, zgłaszam się do konkursu ;)
  Aganov Boris
  Aganov Boris
  16 gru 2018, 17:33nadlcompare.com
  I absolutely love this game! I love the competitive aspect of it. Should try this one!
  Absolutnie kocham tę grę! Uwielbiam jej aspekt rywalizacji. Należy spróbować tego!
  Dev
  Dev
  14 gru 2018, 19:09nadlcompare.com
  This game looks good, and I love the battle royale theme going on. (I was a fan long before Fortnite, relax lol). I heard that you need a really good PC to run this however. Just in time for the holidays ;)
  Ta gra wygląda dobrze, a ja uwielbiam battle royale temat dzieje. (Byłem fanem długo przed Fortnite, relaks lol). Słyszałem, że trzeba mieć naprawdę dobry komputer, aby uruchomić to jednak. W sam raz na wakacje ;)
  Mirzu42
  Mirzu42
  5 cze 2018, 13:22nadlcompare.com
  Absolutely fantastic game. Would reccomend for anyone who loves battle royale
  Absolutnie fantastyczna gra. Polecam każdemu, kto kocha battle royale.
  Anita
  Anita
  4 gru 2017, 13:26nadlcompare.com
  Absolutely love this game!! I bought it on steam and I can't stop playing it. Make sure your computer has some good specs cause with a high end graphics card the graphics on this game are stunning!
  Absolutnie kocham tę grę!!! Kupiłem ją na steam i nie mogę przestać w nią grać. Upewnij się, że twój komputer ma dobrą specyfikację, ponieważ z kartą graficzną wysokiej klasy grafika w tej grze jest oszałamiająca!
  Jualarx
  Jualarx
  16 paź 2017, 14:33nadlcompare.es
  La vedad que el precio e compra me dejo super sorprendido, aya tengo un dia que lo compre y no dejo de jugarlo. El juego aun no esta en su mejor optimizacion, pero se puede hacer algunos ajuste para disfrutar de varias horas de diversión.
  Prawda, że cena i cena zakupu pozostawił mnie super zaskoczony, aya mam dzień, że kupiłem go i nie przestać grać. Gra nie jest jeszcze w najlepszej optymalizacji, ale można wprowadzić kilka poprawek, aby cieszyć się kilkoma godzinami zabawy.
  Radouan
  Radouan
  25 wrz 2017, 20:17nadlcompare.fr
  Très bon prix et sa fait gagner du temps ! Merci dlcompare
  Bardzo dobra cena i oszczędność czasu! Dzięki dlcompare
  Didani
  Didani
  7 sie 2017, 01:49nadlcompare.fr
  J'adore ce site de comparation pour les jeux c'est top j'ai réussi à trouver ce jeux pubg et je le kiffe une tuerie !
  Uwielbiam tę porównywarkę gier, jest świetna, udało mi się znaleźć tę grę pubg i uwielbiam ją!
  nicolas
  nicolas
  13 lip 2017, 19:58nadlcompare.es
  Muy buena la pagina , encontre los mejores descuento para un juego nuevo , auque bastante caro esta el juego en todo lado , buena pagina
  Bardzo dobra strona, znalazłem najlepsze zniżki na nową grę, chociaż gra jest dość droga wszędzie, dobra strona.
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare