PUBG podkreśla walkę w pojazdach nowymi funkcjami

PUBG podkreśla walkę w pojazdach nowymi funkcjami

Playerunknown's Battlegrounds jest jednym z pionierów gatunku battle royale i wciąż ma sporo graczy, którzy cieszą się jego rozgrywką, pomimo rosnącej liczby innych tytułów, które pojawiły się w ostatnich latach. Niektóre z ostatnich aktualizacji, które otrzymała gra, skupiały się na pojazdach i wydaje się, że ten trend trwa nadal, z nowym uaktualnieniem, które jest już dostępny na PC. Najnowszy patch PUBG dodał do gry nowy typ motocykla - terenowe motocykle. Te nowe pojazdy będą idealnym wyborem do jazdy terenowej i poświęcą miejsce dla dodatkowego pasażera na zwiększenie zwrotności. Mogą pojawić się na każdej mapie z wyjątkiem mapy Karakin i są dostępne w normalnych, i niestandardowych grach, jak również w trybie treningowym. Z maksymalną prędkością 130 km/h, są jednymi z najszybszych pojazdów w grze.

Jednak pojawieniu się tego nowego pojazdu będzie towarzyszyła funkcja, która od pewnego czasu jest bardzo pożądana przez graczy Playerunknown's Battlegrounds: możliwość strzelania podczas jazdy. Nie musisz już być pasażerem, aby strzelać do swoich przeciwników, poruszając się z maksymalną prędkością. Teraz można wyciągać, przeładowywać i strzelać z broni bocznej podczas jazdy na wszystkich pojazdach z wyjątkiem łodzi i BRDM. Oczywiście ustawienie kamery zostało do tego dostosowane i Twoja zwrotność zostanie zmniejszona podczas przeładowania, ale zmiana ta otwiera całkiem sporo nowych interakcji w grze, ponieważ niekoniecznie będziesz potrzebował pomocy przyjaciela, aby ścigać i zestrzelić przeciwnika na pojeździe.

 

 

Aktualizacja zawiera również serię regulacji balansu broni, które skupiają się głównie na obrażeniach i celności broni bocznej dostępnej w Playerunknown's Battlegrounds. We wszystkich regionach wprowadzono szereg zmian mających na celu poprawę wrażeń wszystkich graczy. Jeśli chcesz poznać wszystkie szczegóły, możesz sprawdzić pełne notatki z patcha na stronie adresem. Patch 9.2 będzie dostępny na konsolach 26 listopada.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare