K4G BG 4 EN
 
 

PUBG podkreśla walkę w pojazdach nowymi funkcjami

PUBG podkreśla walkę w pojazdach nowymi funkcjami

Playerunknown's Battlegrounds jest jednym z pionierów gatunku battle royale i wciąż ma sporo graczy, którzy cieszą się jego rozgrywką, pomimo rosnącej liczby innych tytułów, które pojawiły się w ostatnich latach. Niektóre z ostatnich aktualizacji, które otrzymała gra, skupiały się na pojazdach i wydaje się, że ten trend trwa nadal, z nowym uaktualnieniem, które jest już dostępny na PC. Najnowszy patch PUBG dodał do gry nowy typ motocykla - terenowe motocykle. Te nowe pojazdy będą idealnym wyborem do jazdy terenowej i poświęcą miejsce dla dodatkowego pasażera na zwiększenie zwrotności. Mogą pojawić się na każdej mapie z wyjątkiem mapy Karakin i są dostępne w normalnych, i niestandardowych grach, jak również w trybie treningowym. Z maksymalną prędkością 130 km/h, są jednymi z najszybszych pojazdów w grze.

Jednak pojawieniu się tego nowego pojazdu będzie towarzyszyła funkcja, która od pewnego czasu jest bardzo pożądana przez graczy Playerunknown's Battlegrounds: możliwość strzelania podczas jazdy. Nie musisz już być pasażerem, aby strzelać do swoich przeciwników, poruszając się z maksymalną prędkością. Teraz można wyciągać, przeładowywać i strzelać z broni bocznej podczas jazdy na wszystkich pojazdach z wyjątkiem łodzi i BRDM. Oczywiście ustawienie kamery zostało do tego dostosowane i Twoja zwrotność zostanie zmniejszona podczas przeładowania, ale zmiana ta otwiera całkiem sporo nowych interakcji w grze, ponieważ niekoniecznie będziesz potrzebował pomocy przyjaciela, aby ścigać i zestrzelić przeciwnika na pojeździe.

 

 

Aktualizacja zawiera również serię regulacji balansu broni, które skupiają się głównie na obrażeniach i celności broni bocznej dostępnej w Playerunknown's Battlegrounds. We wszystkich regionach wprowadzono szereg zmian mających na celu poprawę wrażeń wszystkich graczy. Jeśli chcesz poznać wszystkie szczegóły, możesz sprawdzić pełne notatki z patcha na stronie adresem. Patch 9.2 będzie dostępny na konsolach 26 listopada.

21.09zł
PUBG
PUBG
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare