PUBG jest bezpłatny przez cały weekend na PC

PUBG jest bezpłatny przez cały weekend na PC

Od czasu premiery na platformie Steam w marcu 2017 r., PlayerUnknown's Battlegrounds, czyli PUBG, stworzył prawdziwą falę przypływową w świecie gier wideo. Gra szybko stała się bardzo popularna, bijąc rekordy dla jednocześnie połączonych graczy, ale także pod względem sprzedaży, dzięki 65 milionom egzemplarzy PUBG na całym świecie, podnosząc ją na 5 miejsce w rankingu najlepiej sprzedających się gier wideo wszechczasów.

Ale nie był to jedyny wpływ wywołany przez PUBG, a oprócz tych oszałamiających liczb, gra była pionierem gatunku Battle Royale, jaki znamy dzisiaj, poprzedzającym tytuły takie jak Fortnite, Battlefield V, lub ostatnio Call of Duty Warzone. Po ogromnym sukcesie na PS4, Xbox One i PC, PUBG został nawet wyeksportowany na telefony komórkowe, dzięki czemu gra jest dostępna dla ogromnej liczby graczy.


Jeśli z jakiegoś powodu nie byłeś tego świadomy i nigdy wcześniej nie grałeś w PUBG, może to być Twoja szansa, aby spróbować. Gra jest obecnie dostępna za darmo na Steam przez ograniczony czas. Oferta zaczęła się wczoraj o godzinie 19:00. CEST, a zakończy się w poniedziałek, 8 czerwca o tej samej godzinie. Cała zawartość gry jest dostępna; możesz grać na wszystkich mapach i wypróbować wszystkie dostępne bronie i pojazdy, tylko sklep z grami nie jest dostępny podczas bezpłatnego okresu próbnego. Aby wziąć udział w tym darmowym weekendzie, wystarczy wejść na stronę PUBG w Steam i kliknąć przycisk „Graj w grę”, aby rozpocząć pobieranie.

Jak to zwykle bywa z tego rodzaju ofertami, jeśli chcesz kontynuować grę po zakończeniu wolnego okresu, musisz zdobyć grę, a wszystkie Twoje postępy i Twoje nagrody zostaną zapisane. Jeśli chcesz kupić PUBG w najlepszej cenie, możesz również odwiedzić naszą porównywarkę.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare