Instant Gaming EU
 
 

Zwiastun premierowy Marvel's Spider-Man 2 zapowiada spektakularną premierę

Zwiastun premierowy Marvel's Spider-Man 2 zapowiada spektakularną premierę

Insomniac Games miało przed sobą poważne wyzwanie podczas tworzenia nowego Marvel's Spider-Man 2, ale wygląda na to, że zdali je z bardzo dobrym wynikiem. Gra nie tylko wprowadzi nowych złoczyńców i ekscytującą fabułę z Peterem Parkerem i Milesem Moralesem w rolach głównych, ale także będzie bardziej dynamiczna, a walka bardziej spektakularna niż kiedykolwiek. Możliwość noszenia czarnego kombinezonu z mocami symbionta to całkowity przełom w serii. Nasz ulubiony bohater będzie miał dostęp do większej liczby umiejętności niż kiedykolwiek wcześniej, chociaż może to mieć pewne wady i konsekwencje pod względem fabuły, które nie zostały jeszcze ujawnione.

Studio wykonało świetną robotę w Marvel's Spider-Man 2, odtwarzając z niezwykłą szczegółowością niektóre obszary Nowego Jorku, które fani odwiedzą po raz pierwszy w serii. Również poziom jakości grafiki jest znakomity, co widzieliśmy na ujawnionych do tej pory materiałach z gry.

Gra gotowa do premiery

Mamy teraz nową okazję do obejrzenia pajęczego duetu w akcji dzięki zwiastunowi premierowemu Marvel's Spider-Man 2, który został wydany w ten weekend. Niesamowite połączenie materiałów z gry i filmów sprawi, że będziesz chciał więcej i będziesz gotowy na nadchodzącą premierę Marvel's Spider-Man 2 już za kilka dni.

 

 

Marvel's Spider-Man 2 przyniesie nową historię osadzoną po wydarzeniach z Marvel's Spider-Man: Miles Morales, w której obaj bohaterowie zmierzą się z nowymi zagrożeniami. Deweloper Insomniac Games ujawnił, że po premierze gry 20 października 2023 r. dostępnych będzie kilka DLC z zupełnie nowymi kostiumami Spider-Mana dla Petera i Milesa. Pamiętaj, że nowa przygoda jest dostępna wyłącznie na konsole PlayStation, a najlepsze oferty na klucze Marvel's Spider-Man 2 na PS znajdziesz już teraz w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare