K4G BG 4 EN
 
 

Zwiastun fabularny Marvel's Spider-Man 2 opowiada o Venomie

Zwiastun fabularny Marvel's Spider-Man 2 opowiada o Venomie

Zbliżająca się premiera Marvel's Spider-Man 2 sprawia, że wszyscy fani serii są podekscytowani. Nie tylko wyruszą w nową przygodę ze swoim ulubionym bohaterem, ale w grze pojawią się dwie wersje legendarnego Pajączka. Zarówno Peter Parker, jak i Miles Morales wezmą udział w nowej przygodzie, w której zmierzą się z niektórymi kultowymi złoczyńcami z uniwersum Marvela, w tym Kravenem Łowcą, Jaszczurem i oczywiście Venomem. To właśnie ten ostatni wydaje się być w centrum fabuły sequela Marvel's Spider-Man, zgodnie z najnowszą oficjalną publikacją na blogu PlayStation, gdzie starszy dyrektor narracyjny Marvel's Spider-Man 2 Jon Paquette dostarcza nam pewnych informacji na temat fabuły.

"Na początku naszej historii nasi Spider-Mani są na szczycie swojej gry, ale zarówno Peter Parker, jak i Miles Morales zmagają się z życiem osobistym. Miles próbuje znaleźć czas na napisanie eseju wstępnego na studia, ale ciągle zwleka i zamiast tego skupia się na pajęczej pracy. W międzyczasie Peter zalega z płatnościami za dom cioci May, ale nie może go sprzedać, bo zbyt wiele dla niego znaczy. I podobnie jak Miles, Peter próbuje (i nie udaje mu się) znaleźć równowagę z tak wieloma obowiązkami. MJ chce pomóc Peterowi z kredytem hipotecznym, ale jej praca jest zagrożona teraz, gdy J. Jonah Jameson wrócił do Bugle i chce posprzątać dom. Nasi bohaterowie znaleźli się na rozdrożu, z niepewną przyszłością i trudnymi decyzjami".

Po takim wstępie jasne jest, że Marvel's Spider-Man 2 zagłębi się w relacje między oboma bohaterami. Oboje mają złożone życie osobiste, które staje się jeszcze bardziej skomplikowane ze względu na ich alter ego jako bohaterów. Również pojawienie się nowych złoczyńców będzie miało wpływ na fabułę, ale wydaje się, że kluczowym elementem historii w grze jest nie kto inny jak obcy symbiont w swojej najbardziej chaotycznej i niszczycielskiej formie: Venomie. Więcej na ten temat można dowiedzieć się oglądając poniższy zwiastun fabularny Marvel's Spider-Man 2.

 

 

Nowy Venom

Jednym z najciekawszych faktów dotyczących Marvel 's Spider-Man 2 jest to, że przyniesie on nową historię Venoma, która będzie czerpać z różnych wersji komiksów, aby zapewnić graczom wyjątkowe wrażenia. Będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, aby dowiedzieć się więcej na ten temat, ale zdecydowanie czyni to grę o wiele bardziej interesującą.

Marvel's Spider-Man 2 pojawi się 25 października 2023 roku, a najlepsze oferty na klucze Marvel's Spider-Man 2 na PS5 znajdziesz w naszej porównywarce przed premierą.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare