Instant Gaming EU
 
 

Zwiastun premierowy Cyberpunk 2077 jest dostępny!

Zwiastun premierowy Cyberpunk 2077 jest dostępny!

Na wydanie Cyberpunk 2077 czekaliśmy z niecierpliwością już od kilku miesięcy, a kolejne opóźnienia sprawiły, że niemal niewiarygodne jest to, że przygodowa gra fabularna od CD Projekt Red będzie dostępna już jutro. W tym czasie widzieliśmy wiele materiałów filmowych o grze i dowiedzieliśmy się wiele o jej funkcjach. Im więcej wiedzieliśmy o tej grze, tym bardziej chcieliśmy ją zdobyć. Nie ma już żadnych opóźnień, żadnych wymówek, nic. Cyberpunk 2077 pojawi się jutro bez względu na wszystko a jeśli jesteś jedyną osobą na Ziemi, która nie słyszała o grze, możesz odkryć, o co w niej chodzi, oglądając zwiastun premierowy. Oczywiście, jeśli śledzisz grę od tak długiego czasu jak my, masz więcej niż wystarczające powody, aby również go obejrzeć.

 


Cyberpunk 2077 oferuje niesamowite wrażenia w świecie sci-fi, które może mieć zauważalny wpływ na dalszy rozwój innych gier w tym gatunku. Choć najprawdopodobniej jutro otrzyma pokaźną łatkę, która doda kilka modyfikacji do ostatecznej wersji, większość już opublikowanych recenzji na temat gry zgadza się, że jest ona zdecydowanie obowiązkowa. Bez względu na to, na jakiej platformie wolisz grać w gry, poziom jakości Cyberpunk 2077 wydaje się być wyjątkowy, nawet jeśli gra może zawierać pewne błędy, które będą musiały zostać naprawione za pomocą łatek w kilka tygodni po premierze.

Nie wiemy, czy Cyberpunk 2077 przewyższy Shadowlands jako najszybciej sprzedająca się gra wideo sprzedawana na PC, ale jest bardzo prawdopodobne, że zmiażdży 3,7 miliona sprzedanych egzemplarzy, jeśli dodamy konsole. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie zamówiliście jeszcze Cyberpunk 2077 i chcecie zacząć pobierać ją już teraz, aby przygotować się do jutrzejszego startu, możecie ją otrzymać w najlepszej cenie z naszą porównywarką.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare