Zelda: Tears of the Kingdom największą grą roku

Zelda: Tears of the Kingdom największą grą roku

Chociaż wszyscy spodziewali się, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom odniesie ogromny sukces, to raczej zaskakujące jest to, że tak szybko stał się ogromnym hitem. Zaledwie kilka miesięcy wystarczyło, aby prześcignąć wszystkie inne tytuły wydane w 2023 roku. Wierzcie lub nie, ale jest to dość niezwykłe osiągnięcie dla gry dostępnej wyłącznie na Nintendo Switch.

W tym roku nie zabrakło wielkich premier i gier, na które gracze z niecierpliwością czekali. Jeśli Hogwarts Legacy znalazł się na szczycie list przebojów na początku 2023 roku ze spektakularną liczbą sprzedaży na wszystkich platformach, to Star Wars: Jedi Survivor i Dead Island 2 podążyły za nim nieco później, ale pojawienie się The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom zostało przyjęte przez legion fanów, którzy rzucili się, by ją kupić, gdy tylko była dostępna, bijąc rekordy dla serii w zaledwie trzy dni po premierze.

 

 

Największa gra Zelda w historii

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ustępuje jedynie Hogwarts Legacy pod względem liczby sprzedanych kopii fizycznych w tym roku, ale po dodaniu sprzedaży cyfrowej wszystko wskazuje na to, że gra Nintendo jest jak dotąd najlepiej sprzedającą się grą 2023 roku. W rzeczywistości gra jest tak popularna, że liczba sprzedanych konsol Nintendo Switch również wzrosła. Tak, jest całkiem sporo osób, które kupiły konsolę Nintendo Switch tylko ze względu na The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Wszystkie recenzje dają grze imponujący wynik, a The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom jest uznanym przez krytyków tytułem, który z pewnością zapewni fanom rozrywkę przez długi czas, jeśli podąży śladami Breath of the Wild. Ciekawie będzie zobaczyć, czy Nintendo będzie skłonne rozszerzyć go za pomocą DLC w przyszłości, ale gra oferuje tak wiele możliwości dzięki swoim kombinacjom i mechanice budowania, że internet będzie nadal zalewany zaskakującymi filmami z The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom w przyszłości.

Pamiętaj, że jeśli chcesz dołączyć do Linka w jego pierwszej wizycie w przestworzach Hyrule, wszystko co musisz zrobić, to skorzystać z naszej porównywarki, aby zdobyć klucz The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom na Switcha w najlepszej cenie.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare