Od dłuższego czasu dostępna jest Zelda: Tears of the Kingdom

Od dłuższego czasu dostępna jest Zelda: Tears of the Kingdom

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom jest na najlepszej drodze do stania się najbardziej udaną grą Zelda wszech czasów. Jej poprzedniczka, The Legend of Zelda: Breath of the Wild, mogła pochwalić się imponującymi liczbami jak na grę dostępną wyłącznie na konsole Nintendo Switch, ale Tears of the Kingdom już znacznie je przekroczyła. Najnowsza odsłona serii z Linkiem w roli głównej sprzedała się w niemal trzykrotnie większej liczbie egzemplarzy. Wzrosła również liczba graczy, którzy zdecydowali się na edycję kolekcjonerską.

Imponujący sukces

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom zachwyciło fanów nowymi mechanikami, zwłaszcza tymi, które pozwalają łączyć przedmioty w celu tworzenia nowych.. Internet jest pełen filmów, które pokazują bardzo oryginalne i kreatywne wykorzystanie takich mechanik. Wiele z nich przedstawia niespotykane wcześniej urządzenia lub wykorzystuje biednego Koroka jako obiekt testowy do najbardziej szalonych eksperymentów. Gra jest chwalona za umożliwienie graczom robienia nieoczekiwanych rzeczy. Kogo obchodzi, że niektóre z nich nie są zbyt odpowiednie, o ile są zabawne?

 

 

Niektórzy analitycy już teraz wskazują, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom będzie na szczycie list przebojów przez lata, co jest dalekie od imponującego. Będziemy musieli poczekać, aby zobaczyć, czy gra osiągnie taki wyczyn. Jak dotąd, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom jest najwyżej ocenianą grą roku na Metacritic i numerem 1 wszech czasów w OpenCritic.

Jeśli jeszcze nie odkryłeś przyczyn tego sukcesu i tajemnic ukrytych na niebie daleko nad Hyrule, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby znaleźć najlepsze oferty na The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom codes dla Nintendo Switch w dowolnym momencie.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare