Instant Gaming EU
 
 

Duża transmisja na żywo poprzedza premierę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Duża transmisja na żywo poprzedza premierę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Nadszedł dzień wyczekiwany przez miliony fanów. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom jest od dziś dostępna wyłącznie na Nintendo Switch. Kontynuacja The Legend of Zelda: Breath of the Wild przynosi kolejny rozdział historii Linka i jego walki o ocalenie Hyrule przed siłami zła. Nowa przygoda pozwoli mu odkryć niezbadaną część królestwa Hyrule: niebo. Link użyje swojego szybowca, aby przemierzać krajobraz złożony z pływających wysp, stawić czoła nowym wrogom w trudnych starciach i rozwiązywać zagadki za pomocą swoich nowych umiejętności.

Przedpremierowa transmisja na żywo

Z okazji premiery The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Nintendo zorganizowało duży Nintendo Treehouse Livestream poświęcony grze, aby zapewnić fanom zajęcie w godzinach poprzedzających premierę gry. Transmisja na żywo zawiera materiał z rozgrywki komentowany przez gospodarzy wydarzenia i można go obejrzeć poniżej.

 

 

Jeśli jesteś wielkim fanem serii The Legend of Zelda, nie możesz przegapić jej nowej odsłony. Nintendo wprowadza do Tears of the Kingdom wiele nowości, takich jak możliwość łączenia przedmiotów z ekwipunku i broni w celu stworzenia zupełnie nowych, o różnych właściwościach.

W najnowszy epizod przygód Linka można zagrać już dziś na Nintendo Switch na całym świecie. Pamiętaj, że najlepsza cena kluczy The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Switch, aby odwiedzić Hyrule i uratować królestwo jeszcze raz, jest dostępna na naszej stronie internetowej za pośrednictwem naszej porównywarki cen.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare