Zamówienia przedpremierowe na Blasphemous 2 są już dostępne

Zamówienia przedpremierowe na Blasphemous 2 są już dostępne

The Game Kitchen i Team17 Digital poinformowały o rozpoczęciu przedsprzedaży gry Blasphemous 2. Wersja Digital Deluxe - dostępna wyłącznie na Steam - jest również dostępna w przedsprzedaży i zawiera oficjalną ścieżkę dźwiękową Blasphemous 2 oraz cyfrowy artbook. Wraz z globalną premierą na platformach cyfrowych od 24 sierpnia, fizyczne edycje Blasphemous 2 będą dostępne w Europie na Nintendo Switch, PlayStation 5 i Xbox Series X|S dzięki uprzejmości Astragon Entertainment, a w USA 15 września.

Blasphemous 2 to bezpośrednia kontynuacja pierwszej gry o tym samym tytule, Blasphemous. Cud powrócił, przepowiedziano narodziny nowego, proroczego cudownego dziecka, a Pokutnik po raz kolejny musi odkrywać dziwny świat, pokonywać groteskowe potworności i poświęcić wszystko, aby powstrzymać spełnienie się przepowiedni.

 

 

Dzięki trzem unikalnym broniom do zdobycia i opanowania oraz ulepszonemu zestawowi umiejętności do wyboru, gracze będą musieli użyć tych nowych narzędzi, aby przetrwać i zbadać krainę, która chce wysłać ich z powrotem do grobu. Potworni wrogowie i wyzwania czają się za każdym rogiem, a Pokutnik musi stawić im wszystkim czoła w swojej misji powstrzymania proroczych narodzin nowego Dziecka Cudu, jednocześnie zbierając rozproszone fragmenty wiedzy, odkrywając dawno zapomniane sekrety i raz po raz unikając ostatecznego uścisku śmierci.

  • Odkryj bogaty, nieliniowy świat: Czeka na Ciebie seria czarująco groteskowych krajobrazów, emanujących gotyckim urokiem i zaśmieconych bezlitosnymi pułapkami; nie ma złej drogi, są tylko rachunki do wyrównania;
  • Uwolnij dziką walkę: Brutalne egzekucje i rozbudowane kombinacje zapewniają nowe i niszczycielskie sposoby niszczenia obrzydliwości, które na Ciebie czekają;
  • Graj po swojemu: Blasphemous 2 zapewnia możliwość dostosowywania i ulepszania podstawowego zestawu umiejętności Pokutników oraz wprowadza nowe unikalne bronie, które rozszerzają taktykę gracza;
  • Intensywne bitwy z bossami: W najciemniejszych zakątkach tej nowej, pokręconej krainy czekają pokręceni bossowie z unikalnymi schematami ataków i zdolnościami niszczącymi.

Podczas gdy w Blasphemous gra się jak w Metroidvanię, gatunek, który oferuje przeplatający się świat, który stopniowo otwiera się w miarę zdobywania kolejnych umiejętności, takich jak w Metroid Dread i Castlevania, jego struktura narracyjna przypomina grę Dark Souls. Fabuła nie jest podana graczowi na tacy. Zamiast tego, jeśli chcesz się w nią zanurzyć, będziesz musiał przeszukać rozproszoną wiedzę o świecie gry, jak widać w Salt and Sacrifice.

Blasphemous 2 jest gotowe do zamówienia na Nintendo Switch, PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Jeśli jesteś w nastroju do odbycia pokuty i chcesz uniknąć popełniania błędów, nie zapomnij sprawdzić naszej porównywarki najtańszych kluczy cyfrowych Blasphemous 2. Znajdziesz wiele Cudownych zniżek!

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare