Instant Gaming EU
 
 

Blasphemous 2 doczeka się letniej premiery

Blasphemous 2 doczeka się letniej premiery

Deweloper The Game Kitchen oficjalnie ogłosił kontynuację swojej brutalnej metroidvanii z 2021 roku. Blasphemous 2 przyniesie więcej chwalebnych, nieświętych obrazów na PC i konsole jeszcze tego lata. Niedawno opublikowany zwiastun Blasphemous 2 można obejrzeć tutaj:

 

 

Oryginalny Blasphemous był wstrząsającą platformówką w stylu Soulsów, znaną ze swojego poziomu trudności i ikonografii opartej na katolicyzmie, a ze zwiastuna sequela wynika, że dostaniemy więcej tego samego. Zgodnie z DLC do oryginalnej gry, Wounds of Eventide, Serce na Niebie przepowiedziało powrót głównego złoczyńcy "Cudu", który miał stworzyć nowe cudowne dziecko. Z tego powodu ty, Pokutnik, zostałeś wskrzeszony z grobu i wysłany z nową misją zniszczenia tego apokaliptycznego zagrożenia. Według bloga gry na Steamie, Pokutnik zostanie rzucony na "nieznaną krainę, wyrzucony z miejsca swojego ostatecznego spoczynku i ponownie wrzucony w niekończący się cykl śmierci i zmartwychwstań".

Bazując na zwiastunie, nowa gra podwaja niecodzienne obrazy. Możemy spodziewać się nieliniowego, labiryntowego świata z mnóstwem bezbożnych potworów i ukrytych śmiertelnych pułapek. Napotkamy różne torturowane postacie niezależne, którym będziemy mogli pomóc i otrzymać od nich zadania. Otrzymamy również dodatkowe bronie, nowe ruchy, więcej umiejętności, które można ulepszać, brutalne kombinacje i unikalne finiszery. Oczywiście w grze powrócą plugawi, gigantyczni bossowie, których niszczycielskie wzorce ataków trzeba zapamiętać, by móc im przeciwdziałać. Blasphemous 2 z pewnością będzie fantasmagorią krwi i przemocy, której żaden fan gier Soulsowych nie może przegapić.

Blasphemous 2 nie ma jeszcze ustalonej daty premiery, ale ma pojawić się późnym latem 2023 roku na PlayStation 5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch i PC za pośrednictwem Steam. Możesz śledzić nasze oferty, aby uzyskać ceny klucza Blasphemous 2 na Switch.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare