Blasphemous 2 otrzymuje zwiastun zapowiadający datę premiery

Blasphemous 2 otrzymuje zwiastun zapowiadający datę premiery

Team17 Digital i The Game Kitchen ujawniły nowy zwiastun karzącej metroidvanii Blasphemous 2. Wideo prezentuje więcej szczegółów rozgrywki, krótką narrację fabularną i tak pożądaną datę premiery. Gra ukaże się na Nintendo Switch, PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Dołączając do przebudzonego Pokutnika w nieznanej i bezlitosnej krainie, Blasphemous 2 kontynuuje wydarzenia z aktualizacji Blasphemous Wounds of Eventide z 2021 roku i ponownie wrzuca graczy w niekończący się cykl życia, śmierci i zmartwychwstania.

 

 

Cud powrócił, przepowiedziano narodziny nowego, proroczego cudownego dziecka, a Pokutnik ponownie musi odkrywać dziwny świat, pokonywać groteskowe potwory i poświęcić wszystko, aby powstrzymać spełnienie się przepowiedni. Dzięki trzem unikalnym broniom do zdobycia i opanowania oraz ulepszonemu zestawowi umiejętności do wyboru, gracze będą musieli użyć tych nowych narzędzi, aby przetrwać wystarczająco długo, by wydać wyrok na wszystkich, którzy staną im na drodze. Podążając w kierunku nieuchronnej ostatecznej konfrontacji, będą zbierać fragmenty rozproszonej wiedzy i odkrywać dawno zapomniane sekrety nowego i karzącego świata, raz po raz oszukując śmierć.

Kluczowe cechy Blasphemous 2

  • Odkryj bogaty, nieliniowy świat:Czeka na ciebie seria czarująco groteskowych krajobrazów, emanujących gotyckim urokiem i zaśmieconych bezlitosnymi pułapkami.
  • Uwolnij dziką walkę:Brutalne egzekucje i rozbudowane kombinacje zapewniają nowe i niszczycielskie sposoby niszczenia obrzydliwości, które tylko czekają.
  • Graj po swojemu:Blasphemous 2 zapewnia możliwość dostosowywania i ulepszania podstawowego zestawu umiejętności Pokutników oraz wprowadza nowe unikalne bronie, które rozszerzają taktykę gracza.
  • Intensywne walki z bossami: w najciemniejszych zakątkach tej nowej, pokręconej krainy czekają pokręceni bossowie z unikalnymi wzorami ataków i zdolnościami niszczącymi.

Gra oferuje również artystyczny kierunek, który nie jest przeznaczony dla osób o słabym sercu. Niektórzy bossowie są wizualnie imponujący, tym bardziej, jeśli ich wierzenia nie pasują do propozycji i motywu gry. Nie odbiera to jednak frajdy i przyjemności płynącej ze stylu Metroidvanii.

Blasphemous 2 obiecuje oprzeć się na tym, co sprawiło, że pierwsza gra była świetna i wprowadzić nowe funkcje dla Pokutnika. Gra ukaże się 24 sierpnia na PC i konsole. Możesz sprawdzić naszą porównywarkę, aby znaleźć najlepsze oferty na Blasphemous 2 i być świadkiem całej łaski Cudu.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare