Instant Gaming EU
 
 

Obejrzyj nowy film z rozgrywki w Blasphemous 2

Obejrzyj nowy film z rozgrywki w Blasphemous 2

Na kilka dni przed premierą gry Blasphemous 2, deweloper The Game Kitchen zaskakuje nas nowym materiałem wideo prezentującym rozgrywkę. Kontynuacja jednego z najbardziej oryginalnych tytułów typu Metroidvania wydanych w ostatnich latach zadebiutuje 24 sierpnia 2023 roku i zaoferuje unikalny rodzaj doświadczenia, który pokochają fani. Jeśli Blasphemous zadziwił nas swoim gotyckim stylem artystycznym inspirowanym starymi hiszpańskimi tradycjami religijnymi, Blasphemous 2 będzie nadal to robić, gdy zanurzymy się w drugą podróż, aby stawić czoła nowemu Cudowi. Nadchodząca gra przyniesie jednak więcej nowości w zakresie rozgrywki i z pewnością zadowoli fanów, którzy zobaczą jej ulepszone liczne funkcje, zapewniając wrażenia, które można uznać za bardziej Metroidvaniowe niż kiedykolwiek.

Akcja na start

Wideo, które można obejrzeć poniżej dzięki uprzejmości IGN, pokazuje pierwsze piętnaście minut rozgrywki. Ci, którzy są zaznajomieni z serią, zobaczą, że to więcej niż wystarczająco, aby zobaczyć niektóre z innowacji, które przynosi Blasphemous 2, takie jak możliwości wyboru między kilkoma rodzajami broni. Można również zauważyć znaczną poprawę jakości grafiki, co przyczynia się do jeszcze lepszego doświadczenia bez zmniejszania jego dynamiki.

 

 

W Blasphemous 2 będziesz mieć więcej opcji niż kiedykolwiek, aby dostosować Pokutnika i stworzyć wiele różnych buildów, które sprzyjają określonym stylom gry. Oczywiście trzeba będzie je opanować, jeśli chcesz ukończyć tę wymagającą przygodę, w której nie brakuje pułapek, hord wrogów i zabójczych bossów.

Jeśli chcesz zanurzyć się w świecie skruchy, rozpaczy, mroku i odkupienia oraz walczyć z groteskowymi stworzeniami rodem z najgorszych koszmarów, możesz znaleźć najlepsze oferty na klucze Blasphemous 2 na PC przed premierą za pomocą naszej porównywarki.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare