Instant Gaming EU
 
 

Blasphemous 2 w niczym nie przypomina swojego poprzednika

Blasphemous 2 w niczym nie przypomina swojego poprzednika

Oryginalne Blasphemous zaskoczyło wielu graczy swoim mrocznym i gotyckim scenariuszem oraz unikalnym stylem wizualnym inspirowanym elementami hiszpańskiej kultury religijnej. Historia Pokutnika i jego walki z Cudem urzekła wielu fanów, którzy z niecierpliwością czekają na zapowiedzianą niedawno kontynuację tej metroidvaniańskiej platformówki, z walką przypominającą Soulsy. Blasphemous 2 obiecuje znacznie więcej niż nową przygodę, a chłopaki z The Game Kitchen bardzo poważnie podchodzą do tego, aby znacząco różnić się od swojego poprzednika, jednocześnie utrzymując zainteresowanie fanów.

Nowe bronie i nie tylko

W niedawnym wywiadzie producent Blasphemous 2, David Erosa, ujawnił kilka soczystych szczegółów na temat nadchodzącej gry. Po pierwsze, The Game Kitchen stworzyło grę od podstaw, poświęcając nawet czas na przeprojektowanie wszystkich swoich narzędzi dla Blasphemous 2. Już samo to odróżnia ją od pierwszej gry z serii, ale jest tego znacznie więcej, zwłaszcza jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki.

W nowej grze Pokutnik będzie miał do dyspozycji szeroki arsenał, zamiast ograniczać się do miecza. Będzie można również dostosowywać i rozwijać jego zestaw umiejętności na wiele sposobów, aby dopasować go do bardziej zróżnicowanych stylów rozgrywki. Wszystkie te i inne elementy przyczyniają się do stworzenia innego rodzaju rozgrywki z nowymi mechanikami, które wzmacniają aspekt metroidvanii w Blasphemous 2.

 

 

Wraz z premierą Blasphemous 2 zaplanowaną na 24 sierpnia 2023 roku na Nintendo Switch, PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S, nie będziemy musieli długo czekać, aż będziemy mogli powrócić do Cvstodii jako Pokutnik, aby stawić czoła nowemu zagrożeniu. Jak zwykle, znajdziesz klucz cyfrowy Blasphemous 2 w najlepszej cenie przed premierą dzięki naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare