You are here
We also support
 
 
 
 

Kup Metroid Dread

 • Kup swój klucz cyfrowy do gry Metroid Dread.
Utwórz powiadomienie cenowe dla Metroid Dread

Najlepsi sprzedawcy Najlepszy sprzedawca DLCompare

 • Consogame

  165.48 platform top price

Dołącz do Samus Aran w jej najbardziej desperackiej walce w Metroid Dread. . Dread to gra akcji z widokiem z boku, w której Samus może biegać, ślizgać się, wspinać i strzelać. Nowym elementem rozgrywki jest jednak skradanie. Tym razem Samus musi przemknąć się obok niemal niezniszczalnych, zrobotyzowanych wrogów, których napotyka - gdy zostanie zauważona, ma tylko jedną szansę, by przeciwstawić się robotom, zanim zginie.Akcja gry toczy się po Metroid Fusion, a rozpoczyna się od wiadomości, że śmiercionośne pasożyty X z poprzedniej gry nadal żyją na planecie ZDR. Federacja Galaktyczna wysyła wyspecjalizowane roboty EMMI w celu zbadania sprawy, ale nagle zrywają one wszelką łączność. Nieustraszona Samus postanawia przyjąć zlecenie i zbadać planetę ZDR. Po dotarciu na miejsce, sprawy przybierają gorszy obrót, gdy napotyka - i szybko zostaje pokonana przez - tajemniczego wojownika noszącego zbroję bojową Chozo. Samus budzi się bez większości swoich mocy, uwięziona w nieprzyjaznym środowisku i z dala od pomocy pod powierzchnią planety. Śledztwo zamieniło się w desperacką walkę o przetrwanie.Przemierzając labirynt ZDR, natkniesz się na wrogo nastawione roboty EMMI. Nie wiesz, co zwróciło je przeciwko tobie, ale wiesz, że szybko na ciebie polują i są prawie niemożliwe do zabicia. Aby z nimi walczyć, będziesz musiał czerpać energię z pobliskich źródeł zasilania, aby móc wystrzelić z armaty. Zanim jednak zdobędziesz umiejętność pokonania EMMI, będziesz musiał się przed nimi uchylać i skradać. Jeśli uda im się cię złapać, masz tylko jedną szansę na kontrę, albo gra się skończy.Z czasem zdobędziesz nowe umiejętności, w tym klasyczne ulepszenie morphball. Możesz także wracać do poprzednich obszarów, aby dotrzeć do nowych miejsc i znaleźć sekrety. Będziesz musiał użyć całego swojego sprytu i umiejętności, aby uniknąć i zwalczyć połączone zagrożenie ze strony EMMI i pasożytów X, a także odkryć sekret wojownika Chozona. Metroid Dread nauczy cię, co to znaczy strach.

Czytaj więcej

Najlepsze ceny dla Metroid Dread

 • 165.48
  Switch Switch
  Nintendo eShop
  Nintendo eShop
  Account selling

Komentarze na Metroid Dread

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Water77
24 lis 2021, 13:21 na www.dlcompare.es
Espero con ansias que salga este Metroid. He jugado todos los de la saga y todos me encantan. Un desarrollo de nivel muy muy bueno.
Naprawdę nie mogę się doczekać tego Metroida. Grałem we wszystkie gry z tej serii i kocham je wszystkie. Bardzo dobry poziom rozwoju.
TheTORYParty
23 lis 2021, 18:50 na www.dlcompare.fr
Le jeu est innovant. Il s'intègre bien dans la sage en ajoutant une touche moderne. Mais l'environment reste tout aussi appréciable.
Gra jest innowacyjna. Dobrze komponuje się z szałwią, dodając jej nowoczesnego charakteru. Ale otoczenie jest tak samo przyjemne.

Ocena użytkowników

Średnia : 4.5/5 (4 głosy)
Halo (Right Col)
 • Informacje techniczne

 • Oficjalna strona : Metroid Dread
 • Kategorie : Akcja , Platformówki
 • Edytor : Nintendo
 • Deweloper : MercurySteam Entertainment
 • Tryby : Solo
 • Data wydania : 10 lis 2021
 • Wymagania systemowe
 • Kategoria wiekowa
 • PEGI 12 ESRB T
 • Pobierz Metroid Dread na Switch z Nintendo eShop

Dowiedz się więcej
Web Extension PL
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare