Instant Gaming EU
 
 

Zamknięta beta Mortal Kombat 1 startuje już jutro

Zamknięta beta Mortal Kombat 1 startuje już jutro

Jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku zbliża się wielkimi krokami, ale zanim to nastąpi, niektórzy szczęśliwi fani Mortal Kombat będą mogli wypróbować nową odsłonę serii. Jeśli udało Ci się dostać do zamkniętej bety poprzez zamówienie w przedsprzedaży kopii Mortal Kombat 1 na PS5 lub Xbox Series X/S, możesz już pobrać pliki instalacyjne na Xbox Series X/S. Jeśli chcesz zagrać na PlayStation 5, będziesz musiał poczekać do jutra, aby pobrać wersję beta Mortal Kombat 1 i przygotować się do gry. Niestety, beta nie jest dostępna dla graczy PC.

Co znajdzie się w wersji beta Mortal Kombat 1?

W wersji beta nie zabraknie opcji do wyboru, jeśli chodzi o wojowników. Podczas wydarzenia dostępnych będzie łącznie sześć kultowych postaci, w tym Liu Kang, Sub-Zero, Kenshi, Kitana, Johnny Cage i Li Mei. Ponadto będziesz mógł wezwać pomoc podczas walki dzięki funkcji Kameo fighters, która pozwala na przywołanie do meczu innych postaci, aby wykonać potężny atak. Tym razem Kano, Sonja, Jack i Frost dołączą do bety jako wojownicy Kameo.

 

 

Tych, którzy nie biorą udziału w becie, ucieszy wiadomość, że wkrótce pojawi się więcej informacji na temat Mortal Kombat 1. Współtwórca Mortal Kombat, Ed Boon, będzie obecny na Opening Night Live podczas tegorocznych targów Gamescom i ujawni nowy zwiastun. Plotka głosi, że nowy wojownik Mortal Kombat 1 zostanie ujawniony podczas wydarzenia, które odbędzie się w przyszły wtorek. Można ją śledzić na stronie openingnightlive.com.

Nasza porównywarka jest najlepszym narzędziem do zakupu taniego kodu Mortal Kombat 1 na PS5 lub Xbox Series X/S i wejścia do bety, jeśli nie możesz się doczekać powrotu swojej ulubionej serii gier walki.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare