Instant Gaming EU
 
 

Wypróbuj Cyberpunk 2077 za darmo w ten weekend

Wypróbuj Cyberpunk 2077 za darmo w ten weekend

Historia Cyberpunk 2077 była jak podróż kolejką górską. Gra rozpoczęła swoją podróż od jednej z najgorszych premier ostatnich lat. Gra nie spełniła wysokich oczekiwań fanów ze względu na niską wydajność na niektórych konsolach i CD Projekt Red musiał skupić się na jej naprawie. To spowodowało, że studio opóźniło swoje plany po premierze gry, a gra była przedmiotem żartów i potrzebowała wielu łatek w kolejnych miesiącach. Powoli, ale systematycznie deweloper doprowadzał grę do obecnego stanu. Sprzedaż gry stale rosła, a opinia społeczności zmieniła się na bardzo przychylną, pokazując, że przy odpowiednim wysiłku można przetrwać nieudaną premierę. Jednak dopiero wydanie dodatku Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, gra osiągnęła swój szczyt, a proces ten został nagrodzony nagrodą Best Ongoing Game na The Game Awards 2023.

Cyberpunk 2077 zasłużył na miejsce w bibliotece gier wideo każdego fana fabularnych gier akcji. Wciągająca narracja i epicka fabuła nie mają sobie równych, a niesamowita grafika i ekscytująca mechanika rozgrywki sprawiają, że gra jest arcydziełem. Sukces gry jest tak duży, że CD Projekt Red pracuje już nad sequelem, na który wielu graczy już czeka. Studio potwierdziło, że rozważa możliwość dodania trybu multiplayer do sequela, co znacząco zmieniłoby grę, czyniąc ją bardziej atrakcyjną dla większej bazy graczy.

 

 

Wypróbuj za darmo na PS5 i Xbox Series X/S

Masz teraz okazję zagrać w Cyberpunk 2077 za darmo przez ograniczony czas, jeśli jeszcze nie odkryłeś niesamowitych wrażeń, jakie oferuje. CD Projekt Red zaoferuje w ten weekend darmową wersję próbną, dostępną tylko na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Wersja próbna będzie dostępna od 28 marca o 15:00 GMT do 31 marca o 18:59 PDT. Jeśli zdecydujesz się wypróbować grę, będziesz mieć dostęp do wszystkiego, co oferuje podstawowa gra przez pięć godzin, a wszelkie poczynione postępy zostaną przeniesione, jeśli zdecydujesz się kupić grę później. Oczywiście najlepsze zniżki na Cyberpunk 2077 są dostępne w naszej porównywarce w dowolnym momencie i zdecydowanie zalecamy zakup dodatku Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, który dodaje nową historię poboczną, lokację, a także mnóstwo ulepszeń rozgrywki i zawartości.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare