Eneba COM
 
 

World of Warcraft zaskakuje fanów trylogią rozszerzeń

World of Warcraft zaskakuje fanów trylogią rozszerzeń

Po bardziej niż zauważalnym spadku liczby graczy w grze, pomimo dobrego przyjęcia Dragonflight, Blizzard stara się ponownie uczynić World of Warcraft wielkim. Tegoroczny Blizzcon był idealną sceną do ogłoszenia nowości, które pojawią się w jednej z najsłynniejszych gier MMORPG wszech czasów. Chris Metzen był odpowiedzialny za mówienie o przyszłości World of Warcraft podczas wydarzenia i zaskoczył fanów, gdy ogłosił nie jedno, ale trzy różne rozszerzenia do gry.

Początek nowej sagi

World of Warcraft wydaje się być daleki od śmierci w umysłach swoich twórców, a przyszłość wygląda dla nich obiecująco. Nowa saga rozpocznie się w przyszłym roku w formacie, który będzie różnił się od obecnego sposobu wydawania rozszerzeń do MMORPG. Wszystkie razem będą opowiadać epicką historię zwaną Worldsoul Saga, która zagłębi się w sekrety Azeroth.

Pierwsze rozszerzenie, The War Within, zostanie wydane w przyszłym roku i ponownie zabierze graczy World of Warcraft w głębiny planety. W rozszerzeniu pojawią się nowe podziemne strefy do eksploracji w przygodzie z udziałem Nerubian z Azj-kahet, a także nowa sojusznicza rasa i inne nowości, które znacząco wpłyną na rozgrywkę. Wśród nich najbardziej godne uwagi jest dodanie Talentów Bohatera, które pozwolą na dalszą specjalizację postaci, a także Bandy Wojenne, które pozwolą graczom na tym samym koncie dzielić się reputacją, przedmiotami i nie tylko. Więcej szczegółów na ten temat zostanie ujawnionych w nadchodzących miesiącach.

 

 

Po The War Within na graczy czekają dwa kolejne rozdziały Worldsoul Saga. Midnight zabierze graczy do królestwa elfów Quel'Thalas, aby walczyć z nowym zagrożeniem pochodzącym z Pustki, które będzie próbowało zniszczyć Sunwell. Później, The Last Titan zabierze graczy na mroźne ziemie Północy, gdzie Tytani powrócą do Azeroth.

Nowe rozszerzenia do World of Warcraft z pewnością przyciągną do gry wielu graczy. Jedynym prawdziwym pytaniem jest to, czy nowe funkcje będą wystarczająco solidne, aby fani pozostali w grze dłużej niż kilka tygodni. Zwykłe doświadczenie oferowane przez grę jest nadal dostępne dzięki Dragonflight, ale populacja gry spadła ostatnio na korzyść tytułów takich jak Final Fantasy XIV Online.

 

 

Będziemy musieli poczekać nieco dłużej, aby dowiedzieć się więcej o nadchodzących zmianach, ale wyglądają one wystarczająco ekscytująco, aby ponownie rozpalić ogień w sercach fanów. Jeśli jesteś jednym z nich, nie zapomnij, że nowe rozszerzenia World of Warcraft będą dostępne w naszej porównywarce, w tym cdkeye The War Within w najlepszej cenie.

  • Oficjalna strona : World of Warcraft
  • Kategorie : Mmorpg
  • Edytor : Blizzard Entertainment
  • Deweloper : Blizzard Entertainment
  • Tryby : Multiplayer
  • Data wydania : 23 listopada 2004
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare