World of Warcraft: The War Within rozpoczyna fazę testową

World of Warcraft: The War Within rozpoczyna fazę testową

World of Warcraft może nie jest w najlepszym momencie pod względem liczby graczy, ale MMORPG Blizzarda nadal jest ulubionym tytułem ogromnej rzeszy fanów, którzy przychodzą i odchodzą wraz z wydaniem każdego rozszerzenia. Dlatego też ogłoszenie zmiany w sposobie ich wydawania było tak ważne, gdy ujawniono, że w drodze są nie jedno, ale trzy rozszerzenia. Gracze przechodzą przez nową zawartość w zadziwiającym tempie, a deweloper był zmuszony do wydawania wydarzeń takich jak raidy w kilku etapach w ostatnich latach. The Worldsoul Saga obiecuje jednak mnóstwo nowej zawartości do odkrycia w nadchodzących latach dzięki The War Within, Midnight i The Last Titan.

Zarejestruj się już teraz

The War Within to pierwsze z tych rozszerzeń i jest już prawie gotowe do przetestowania. Blizzard otworzył rejestrację do udziału w fazie testowej, która pozwoli graczom "podróżować przez nigdy wcześniej nie widziane podziemne światy pełne ukrytych cudów, zdobyć zaufanie nowej sprzymierzonej rasy Earthen i stawić czoła starożytnemu złu czającemu się w ciemności". Możesz zarejestrować się i wyrazić zgodę na zaproszenie do wydarzenia, które zapewni ci dostęp do pierwszego obszaru w rozszerzeniu, Isle of Dorn, gdzie będziesz musiał ciężko pracować, aby zdobyć zaufanie jednej z nowych ras sojuszniczych. Dostępne będą nowe drzewka talentów bohaterów do odblokowania i inne nowości, a także dwa lochy i kilka zupełnie nowych podziemnych bitew.

 

 

Premiera The War Within z pewnością sprawi, że do World of Warcraft powróci wielu graczy, choć nie wiadomo jeszcze, czy gra ponownie dorówna Final Fantasy XIV. Microsoft może mieć wiele do powiedzenia na temat niektórych aspektów rozwoju popularnej gry MMORPG, ponieważ jest teraz właścicielem Blizzarda, co może mieć głęboki wpływ na przyszłość gry. Miejmy nadzieję, że na dobre.

Jeśli jesteście chętni na odkrycie nowego rozszerzenia, powinniście zapisać się do testowania rozszerzenia i sprawdzić najlepsze zniżki na zamówienie przedpremierowe klucza World of Warcraft: The War Within za pomocą naszej porównywarki.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare