Instant Gaming EU
 
 

World of Warcraft: The War Within beta startuje już jutro

World of Warcraft: The War Within beta startuje już jutro

World of Warcraft przeżywał w ostatnim czasie wzloty i upadki. Problemy prawne Blizzarda i jego przejęcie przez Microsoft miały wpływ na firmę, której polityka została zmieniona. Zmiany te objęły również rozwój najsłynniejszej gry MMORPG, ponieważ zapowiedziano nie jedno, a trzy rozszerzenia tworzące sagę. Pierwsze z nich już wkrótce ujrzy światło dzienne, a World of Warcraft: The War Within przygotowuje się do premiery. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku poprzednich rozszerzeń, Blizzard otwiera fazę beta, w której gracze z całego świata będą mogli samodzielnie wypróbować, co ma do zaoferowania nadchodzące rozszerzenie.

Rozpoczyna się saga Worldsoul

W kwietniu rozpoczęły się zapisy do otwartej bety World of Warcraft: The War Within. Jeśli przegapiliście ten moment, wciąż możecie uzyskać dostęp do bety, kupując edycję Epic rozszerzenia, która zawiera również kilka ekskluzywnych przedmiotów w grze, 30 dni czasu gry i trzy dni wczesnego dostępu do rozszerzenia przed datą premiery. Blizzard nie ujawnił jeszcze, czy cała zawartość rozszerzenia będzie dostępna podczas bety, ale ci, którzy wezmą w niej udział, z pewnością będą mieli okazję wypróbować nowe systemy rozgrywki, zbadać nowe strefy i lochy, a nawet walczyć z bossami rajdów.

 

 

World of Warcraft: The War Within wprowadzi nową fabułę, mnóstwo nowych zadań i ekscytującą mechanikę rozgrywki. Być może najbardziej znaczące pod względem rozgrywki są dwa nowe drzewka talentów dla każdej klasy, które otworzą wiele nowych umiejętności i interakcji, a także Warbandy, system progresji dla całego konta, który pozwala na wspólne awansowanie grupy postaci. Już same te elementy są warte odkrycia dla fanów World of Warcraft, zwłaszcza tych, którzy są nieco zmęczeni zawartością w World of Warcraft: Dragonflight.

Premiera World of Warcraft: The War Within planowana jest na ten rok, choć Blizzard nie potwierdził jeszcze daty premiery. Najprawdopodobniej nastąpi to po wakacjach. Jeśli nie chcesz przegapić wszystkich nowości, które pojawią się w grze wraz z nowym rozszerzeniem, skorzystaj z naszej porównywarki, aby zamówić World of Warcraft: The War Within w najlepszej cenie już dziś.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare