Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Watch Dogs Legion rozszerza dziś swoją zawartość dzięki nowej łatce

Watch Dogs Legion rozszerza dziś swoją zawartość dzięki nowej łatce
NEWS4 maj 2021, 11:30

Ubisoft kontynuuje w tym tygodniu rozszerzanie Watch Dogs Legion o większą ilość zawartości wraz z wydaniem nowej łatki. Niedawne dodanie trybu multiplayer online do gry przyniosło wiele misji i funkcji, ale nowa, dzisiejsza aktualizacja doda jeszcze więcej zawartości, w tym pierwszego grywalnego bohatera, dwie nowe profesje, nową misję, kilka misji kooperacyjnych dla trybu multiplayer, a także nowe zadania i gadżety.

Watch Dogs Legion już teraz oferuje możliwość rekrutowania do swojej drużyny niemal każdego mieszkańca Londynu, a każda postać oferuje inne opcje rozgrywki, ale Mina Sidhu jest na zupełnie innym poziomie. Jej specjalna moc pozwala jej na kontrolowanie innych postaci w grze, co okaże się nieocenionym narzędziem podczas wykonywania misji. Jest ona dołączona do Watch Dogs Legion Season Pass i będzie można nią grać w kampanii, ale także w trybie multiplayer. Posiadacze Przepustki Sezonowej otrzymają również dostęp do nowej misji "Swipe Right", która wymaga infiltracji Muzeum w celu zdobycia informacji o pewnej organizacji przemytniczej.

 

 

Jeśli nie posiadasz Watch Dogs Legion Season Pass, nadal będziesz miał dostęp do trzech nowych misji kooperacyjnych w trybie multiplayer, z których każda zawiera inne cele, które możesz spróbować wykonać z maksymalnie trzema innymi graczami. Kilka nowych gadżetów zapewni Ci także więcej opcji taktycznych w trybie kooperacji.

Ta aktualizacja dodaje również dwie nowe profesje do Watch Dogs Legion. First Responder jest w stanie rzucić tarczę, aby chronić siebie lub innych graczy przed obrażeniami, a DJ jest w stanie ogłuszyć wrogów wokół niego z falami hałasu. Ale jest jeszcze jedna rzecz, którą ta łatka dodaje do Watch Dogs Legion, i jest to prawdopodobnie to, o co gracze prosili najbardziej: możesz teraz dostosować włosy i plastykę ciała swojej postaci w grze. Aby uzyskać dostęp do tych nowości, wystarczy zaktualizować dziś Watch Dogs Legion.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare