K4G BG 4 EN
 
 

Tryb online Watch Dogs Legion został przełożony

Tryb online Watch Dogs Legion został przełożony

Po kilkumiesięcznym opóźnieniu, jak wiele innych gier w tym roku, Watch Dogs Legion został ostatecznie wydany 29 października. Wielu graczy od jakiegoś czasu samotnie przemierza ulice Londynu i nie mogą się doczekać, aby zrobić to z innymi graczami. Dawno temu Ubisoft sprecyzował, że nie będzie to możliwe, gdy tylko ukaże się Watch Dogs Legion, ponieważ tryb online pojawi się później. Pierwotnie ogłoszono, że data jego pojawienia się to 3 grudnia, ale to się zmieniło. Rzeczywiście, Ubisoft ogłosił poprzez artykuł na oficjalnej stronie internetowej gry, że tryb online dotrze ostatecznie na początku 2021 roku, bez dalszych wyjaśnień co do dokładnej daty.

Omówiono jednak przyczyny tego odroczenia, które jest bezpośrednio związane z różnymi problemami technicznymi, z którymi gracze zetknęli się w Watch Dogs Legion od czasu premiery. Ubisoft zdecydował się skupić na rozwiązaniu tych problemów w pierwszej kolejności, oprócz dodania kilku funkcji.

Od premiery Watch Dogs: Legion niektórzy z was nadal mają problemy techniczne uniemożliwiające cieszenie się grą. Zespół Deweloperski jest zaangażowany w rozwiązywanie tych problemów i nie zatrzyma się, dopóki wszyscy nie będą mogli doświadczyć gry zgodnie z zamierzeniami.

W tym tygodniu udostępniamy aktualizację 2.20 na PC, PlayStation, Xbox i Stadia. Aktualizacja doda ręczny przycisk Zapisz grę na PC, a także przyniesie dalsze ulepszenia stabilności dla Xbox One, Xbox Series X | S oraz PlayStation 4.

 

 

Choć dla wielu graczy będzie to rozczarowujące, trzeba przyznać, że ten wybór wydaje się bardziej logiczny. Lepiej jest, jeśli przed uruchomieniem trybu online w Watch Dogs Legion ustabilizuje się tryb dla jednego gracza. Będziemy musieli poczekać do początku 2021 roku, aby zagrać w Watch Dogs Legion online, ale można przeczytać notatki aktualizacji 2.20 tutaj.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare