Instant Gaming EU
 
 

Dowiedz się więcej o historii w Watch Dogs: Legion w nowym filmie

Dowiedz się więcej o historii w Watch Dogs: Legion w nowym filmie

W ciągu ostatnich kilku miesięcy wielu graczy miało okazję pobrać Watch Dogs i jego kontynuację za darmo na PC. Chociaż granie w te dwie gry nie jest konieczne, aby w pełni docenić Watch Dogs Legion, pozwalają one zrozumieć naturę DedSec, grupy hakerów, która służy jako podstawa fabularna we wszystkich grach z serii. W związku ze zbliżającą się premierą Watch Dogs Legion, deweloper Ubisoft właśnie opublikował nowe wideo, które daje nam przegląd sytuacji w Londynie, a także pokazuje niektóre innowacyjne funkcje w grze. Na przykład w Watch Dogs Legion możesz zrekrutować prawie każdego obywatela do przyłączenia się do DedSec i stanie się on ważnym atutem organizacji w walce o wyzwolenie miasta spod kontroli prywatnych firm, które zmieniły to miejsce w państwo policyjne.

 

 

Oprócz zwiastuna fabularnego, Ubisoft ujawnił również swoje plany dotyczące Watch Dogs Legion po premierze gry w tym miesiącu. Plany te obejmują bezpłatną zawartość, przepustkę sezonową i zupełnie nowy tryb online, który zostanie dodany do gry 3 grudnia.

Darmowa zawartość będzie zawierała postacie, nowe misje dla trybu dla jednego gracza, a także tryb Nowa Gra + i pojawią się w pewnym momencie w przyszłym roku. Przepustka sezonowa Watch Dogs Legion będzie zawierać jeszcze więcej misji i oryginalną kompletną edycję Watch Dogs, a także da Ci dostęp do serii zadań umożliwiających odblokowanie Aidena Pierce'a, Wrencha i dwóch innych nowych postaci w grze.

Tryb Online Watch Dogs Legion pojawi się jako bezpłatna aktualizacja i będzie obejmował kooperacyjny tryb wieloosobowy dla maksymalnie czterech graczy online z różnymi nowymi misjami, które będą wymagały pracy zespołowej. Ta aktualizacja doda również do gry pierwszy tryb PvP, w którym będziesz sterować robotami-pająkami, które walczą o to by być ostatnimi na polu bitwy.

 

 

Watch Dogs Legion będzie dostępny 29 października na Xbox One, PlayStation 4 i PC za pośrednictwem Epic Games Store i Uplay. Pojawi się on też na konsolach następnej generacji, w momencie ich premiery.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare