Tryb online Watch Dogs Legion zadebiutuje dzisiaj

Tryb online Watch Dogs Legion zadebiutuje dzisiaj

Gra Watch Dogs Legion została wydana kilka miesięcy temu, ale w momencie premiery bardzo brakowało w niej jednej z funkcji, na którą gracze czekali z niecierpliwością - trybu online. Mimo że Watch Dogs Legion odniosło pewien sukces, nie spełnia obecnie oczekiwań, jakie można by mieć wobec gry AAA, stworzonej przez Ubisoft. Trzeba przyznać, że multiplayer online jest obecnie ważnym, jeśli nie niezbędnym elementem wielu gier, głównie dlatego, że znacznie wydłuża ich żywotność.

Gracze, którzy z niecierpliwością czekali na premierę trybu multiplayer w Watch Dogs Legion mogą wreszcie cieszyć się tą funkcją, gdyż jest już dostępna na konsolach. Oczywiście, zupełnie nowy filmik towarzyszy tej premierze i ujawnia więcej na temat różnych trybów online, które mają następujące formy:

- Nowe misje kooperacyjne dla dwóch do czterech graczy, które oferują nową mechanikę rozgrywki i pozwalają rekrutować członków do swojej drużyny.

- Tryb swobodnej kooperacji w otwartym świecie dla maksymalnie czterech graczy, w którym, jak sama nazwa wskazuje, możesz grać swobodnie i brać udział w różnych aktywnościach.

- Tryb PvP dla czterech graczy o nazwie Arachnobot Arena, w którym każdy z graczy kontroluje ciężko uzbrojonego robota w deathmatchu. Jest to pierwszy tryb PvP w grze, ale więcej powinno zostać dodanych w przyszłości.

 

 

Ale są też złe wieści wieści. Ubisoft ujawnił również, że premiera trybu online na PC zostanie przesunięta, ponieważ wykryto pewne problemy z niektórymi kartami graficznymi, które powodowały awarie gry. W celu uniknięcia jakichkolwiek problemów, nie wydadzą trybu online dopóki błąd nie zostanie naprawiony i już nad tym pracują. Dlatego też nie ma daty premiery trybu online na PC. Oczywiście, jeśli jeszcze nie posiadasz Watch Dogs Legion, nie wahaj się odwiedzić naszej porównywarki, aby zdobyć ją w najlepszej cenie na wszystkich platformach.

Zanurz się w intensywnym świecie Helldivers 2, gdzie chaos i współpraca definiują każdą bitwę. Jesteś gotów na intensywne walki i współpracę dla przetrwania ludzkości? Wojna czeka.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare