Sieciowy multiplayer w końcu pojawi się w Watch Dogs Legion

Sieciowy multiplayer w końcu pojawi się w Watch Dogs Legion

Trochę to trwało, ale Ubisoft w końcu dostarczy to, co zostało obiecane i gracze Watch Dogs Legion będą mogli cieszyć się jedną z najbardziej oczekiwanych funkcji gry już wkrótce. Gra już teraz oferuje bardzo solidne doświadczenie w trybie dla jednego gracza, w którym można wykorzystać wiele postaci do walki z opresyjną korporacją, która próbuje kontrolować miasto Londyn w erze po Brexicie. Watch Dogs Legion posiada innowacyjny system, w którym prawie każdy obywatel może zostać zwerbowany przez DedSec jako agent, który wykorzysta swoje wyjątkowe umiejętności, aby odkryć prawdę o sytuacji w mieście i walczyć o swoją wolność.

Watch Dogs Legion będzie oferować jeszcze więcej możliwości, gdy zaimplementowane zostaną sieciowe tryby dla wielu graczy, dlatego też dodanie nowej funkcji było priorytetem dla twórców po tym, jak udało im się naprawić wszystkie problemy, które pojawiły się w grze po jej wydaniu 29 października 2020 roku. Kilka miesięcy później i po opóźnieniu w listopadzie, nowe tryby online dla wielu graczy będą dostępne w grze już 9 marca. Pojawią się w formie darmowej aktualizacji dla wszystkich graczy na PC i konsolach.

 

 

W Watch Dogs Legion znajdzie się kilka trybów wieloosobowych online, z których każdy będzie miał inne funkcje. Będziesz mógł wziąć udział w krótkich misjach kooperacyjnych, w zespole składającym się z dwóch do czterech graczy lub zmierzyć się z większym wyzwaniem w trybie Tactical Ops, w którym spróbujesz wykonać trudne misje w scenariuszu otwartego świata. Jeśli lubisz PvP, Spiderbot Arena oferuje możliwość kontrolowania własnego robota, aby walczyć z innymi w intensywnych bitwach dla maksymalnie 8 graczy.

Dzięki temu dodatkowi, Watch Dogs Legion będzie wreszcie kompletnym doświadczeniem, którego wszyscy fani serii oczekiwali w momencie premiery. Lepiej późno niż wcale.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare