Watch Dogs Legion oferuje darmową wersję próbną w ten weekend

Watch Dogs Legion oferuje darmową wersję próbną w ten weekend

Mimo że gra została wydana już jakiś czas temu, a dokładnie w październiku 2020 roku, wielu graczy wahało się przed zakupem Watch Dogs Legion z powodu braku kluczowej funkcji gry. Brakowało multiplayera, który Ubisoft w końcu uruchomił na konsolach dopiero w tym miesiącu, a następnie na PC zaledwie kilka dni temu. Jeśli jesteś jednym z tych graczy, którzy wciąż nie zdecydowali, czy chwycić za portfel i kupić Watch Dogs Legion, ucieszy Cię wiadomość, że gra będzie dostępna za darmo przez kilka dni.

Darmowy okres próbny dla Watch Dogs Legion rozpocznie się jutro, zaczynając od 16:30 CET, a kończąc w niedzielę, 28 marca o 15:00 CET. Wiedząc, że darmowy okres próbny jest dostępny na Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X / S i PC poprzez Ubisoft Connect i Epic Games, możesz już wstępnie pobrać grę na swoją platformę. Jeśli chodzi o zawartość, będziesz miał dostęp zarówno do kampanii dla jednego gracza, jak i zupełnie nowego trybu multiplayer Watch Dogs Legion. Wygląda na to, że dostępna będzie tylko połowa dzielnic miasta, a fabułę będzie można śledzić tylko w misjach Skye Larsen. Jak zwykle w przypadku tego typu wydarzeń, postępy zostaną zapisane, jeśli zechcesz kupić grę po ukończeniu darmowej wersji próbnej.

 

 

Teraz jest świetny czas, aby wypróbować Watch Dogs Legion, zwłaszcza, że nowy tryb online Leader of the Pack został wydany wczoraj. Jest to taktyczny tryb operacyjny, który wystawi na próbę możliwości graczy w zakresie współpracy i zgrania. Z drugiej strony, poznaliśmy również mapę rozwoju Watch Dogs Legion na najbliższe miesiące, która zawiera dwa tryby PvP, Extraction i Invasion, a także rozszerzenie Bloodline, które pojawi się w czerwcu tego roku.

 

 

Jeśli nie masz jeszcze Watch Dogs Legion, po zakończeniu darmowego okresu próbnego odwiedź naszą porównywarkę, aby znaleźć grę w najlepszej cenie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare