Watch Dogs Legion nadejdzie tej jesieni

Watch Dogs Legion nadejdzie tej jesieni

W ostatnich miesiącach mieliśmy mnóstwo informacji na temat nadchodzącej części serii Watch Dogs. Ubisoft umożliwił nam obejrzenie fragmentów rozgrywki, a także wydał obszerne informacje o niektórych funkcjach, które będą obecne w Watch Dogs Legion, ale zawsze jest miejsce na więcej, a wczoraj mogliśmy obejrzeć nowy film, który ujawnił kilka dodatkowych rzeczy na temat gry. Wideo zostało pokazane wczoraj podczas imprezy Ubisoft Forward i daje nam przegląd tego, czego możemy się spodziewać w Watch Dogs Legion, a także wyjaśnia niektóre z jego najważniejszych funkcji.

 

 

Watch Dogs Legion odbywa się w dystopijnej wersji Londynu, gdzie prywatne firmy ochrony kontrolują miasto i jego mieszkańców. Najbardziej innowacyjną cechą gry jest to, że można zwerbować praktycznie każdego obywatela do DedSec, organizacji, która walczy z korupcją i tyranią rządzących w Londynie. Każdy z bohaterów gry ma swoją własną historię i zestaw umiejętności, a każdy z nich może wziąć udział w walce o wolność, która odbywa się w mieście. Za każdym razem, gdy umiera kontrolowana przez Ciebie postać, przenosisz się do innej postaci i starasz się postępować w grze z ich pomocą. Oczywiście, ich podejście do każdej misji zależy od ich umiejętności i osobowości. Podobnie jak w poprzednich grach z tej serii, technologia i hakerstwo są ważną częścią Watch Dogs Legion i będziesz musiał z nich skorzystać, aby zdobyć informacje i zrealizować swoje cele.

 

 

Wczorajsza impreza została również wybrana przez Ubisoft jako miejsce ujawnienia daty premiery Watch Dogs Legion. Zaplanowana jest ona na 29 października 2020 roku, a gra będzie dostępna na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Oczywiście, Watch Dogs Legion będzie również dostępny na PlayStation 5 i Xbox Series X, kiedy zostaną wydane.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare