Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Watch Dogs Legion nadejdzie tej jesieni

Watch Dogs Legion nadejdzie tej jesieni
13 lip 2020, 15:00

W ostatnich miesiącach mieliśmy mnóstwo informacji na temat nadchodzącej części serii Watch Dogs. Ubisoft umożliwił nam obejrzenie fragmentów rozgrywki, a także wydał obszerne informacje o niektórych funkcjach, które będą obecne w Watch Dogs Legion, ale zawsze jest miejsce na więcej, a wczoraj mogliśmy obejrzeć nowy film, który ujawnił kilka dodatkowych rzeczy na temat gry. Wideo zostało pokazane wczoraj podczas imprezy Ubisoft Forward i daje nam przegląd tego, czego możemy się spodziewać w Watch Dogs Legion, a także wyjaśnia niektóre z jego najważniejszych funkcji.

 

 

Watch Dogs Legion odbywa się w dystopijnej wersji Londynu, gdzie prywatne firmy ochrony kontrolują miasto i jego mieszkańców. Najbardziej innowacyjną cechą gry jest to, że można zwerbować praktycznie każdego obywatela do DedSec, organizacji, która walczy z korupcją i tyranią rządzących w Londynie. Każdy z bohaterów gry ma swoją własną historię i zestaw umiejętności, a każdy z nich może wziąć udział w walce o wolność, która odbywa się w mieście. Za każdym razem, gdy umiera kontrolowana przez Ciebie postać, przenosisz się do innej postaci i starasz się postępować w grze z ich pomocą. Oczywiście, ich podejście do każdej misji zależy od ich umiejętności i osobowości. Podobnie jak w poprzednich grach z tej serii, technologia i hakerstwo są ważną częścią Watch Dogs Legion i będziesz musiał z nich skorzystać, aby zdobyć informacje i zrealizować swoje cele.

 

 

Wczorajsza impreza została również wybrana przez Ubisoft jako miejsce ujawnienia daty premiery Watch Dogs Legion. Zaplanowana jest ona na 29 października 2020 roku, a gra będzie dostępna na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Oczywiście, Watch Dogs Legion będzie również dostępny na PlayStation 5 i Xbox Series X, kiedy zostaną wydane.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare