Vampire Survivors wyrusza w kosmos z ostatnią aktualizacją

Vampire Survivors wyrusza w kosmos z ostatnią aktualizacją

Vampire Survivors wprowadziło gry typu autoshooter do sekcji wiadomości dzięki ekscytującej rozgrywce roguelike i wciągającej akcji. Po wydaniu arcydzieła przez Poncle sporo gier podążyło za tą formułą, ale wampirza przygoda z przetrwaniem zdołała zachować świeżość dzięki mnóstwu darmowych aktualizacji i kilku dodatkom, w tym Emergency Meeting, Tides of the Foscari i Legacy of the Moonspell. Nowe tytuły, takie jak Deep Rock Galactic: Survivor, stały się niedawno dostępne i świecą jasno, udowadniając, że gatunek ma całkiem sporo fanów. Dlatego wydaje się, że jest to bardzo odpowiedni czas, aby przywrócić Vampire Survivors do walki z nową aktualizacją zawartości.

Przestrzeń kosmiczna, kolejna granica

Vampire Survivors oferuje szeroką gamę scenariuszy, ale także mnóstwo postaci do odblokowania, z których każda ma własne umiejętności. Aktualizacja Space 54 dodaje do tej listy dwie kolejne postacie, Space Dude i Bat Robertt. Pierwszy z nich może odpalać wszystkie swoje bronie co kilka sekund i ignorować ich czasy odnowienia. Drugi może leczyć się, gdy jego zdrowie spadnie poniżej 20%, zyskując przy tym dodatkowe maksymalne zdrowie. W trakcie gry będziesz mógł odblokować nowe bronie i relikt dla nich. Aktualizacja zawiera również nowy etap bonusowy i kilka nowych osiągnięć do odblokowania. Możesz sprawdzić wszystkie nowości w aktualizacji Space 54, oglądając poniższy film i czytając oficjalne informacje o łatce dla Vampire Survivors.

 

 

Deweloper Poncle ujawnił również, co pojawi się w popularnej strzelance survivalowej. Więcej wymagających etapów i nowych przygód znajduje się w menu wraz z innymi niespodziankami, które urozmaicą rozgrywkę, gdy tylko będą gotowe do wydania. Będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, aby dowiedzieć się więcej na ich temat, ponieważ deweloper nie chce spoilerów.

Dopóki tak się nie stanie, możesz wskoczyć do Vampire Survivors i wypróbować nowe postacie i scenariusz w aktualizacji Space 54, która jest również bezpłatna dla wszystkich, którzy posiadają grę. Jeśli nie jesteś jednym z nich, skorzystaj z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze zniżki na klucze do gry Vampire Survivors na Steam i przygotuj się na piekło pocisków.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare