Vampire Survivors inspiracją dla nowego trybu League of Legends

Vampire Survivors inspiracją dla nowego trybu League of Legends

Riot Games jest jednym z najbardziej utytułowanych twórców gier dzięki League of Legends, legendarnej grze MOBA, która gromadzi miliony graczy na całym świecie w ekscytujących meczach drużynowych, a każda z retransmisji mistrzostw jest śledzona przez niezliczoną liczbę widzów. League of Legends jest tak popularna, że wokół jej fabuły i postaci powstało całe uniwersum. Posłużyło ono jako inspiracja dla innych gier, w tym Ruined King, Bandle Tale, Song of Nunu i innych. Dzięki nim Riot rozszerzył League of Legends na wiele gatunków. Jednak studio robi teraz coś zupełnie odwrotnego i weźmie inną grę jako inspirację do uruchomienia nowego trybu rozgrywki w LOLu.

Nowy tryb PVE

Vampire Survivors zainspirowało już wiele innych niesamowitych tytułów swoją mechaniką automatycznej strzelanki i szaleństwem pocisków. Gry takie jak Deep Rock Galactic: Survivor oferują doświadczenie z wieloma podobieństwami, ale maają także wystarczająco dużo różnic, aby wyróżnić grę. Teraz przyszła kolej na Riot Games, aby zainspirować się grą Poncle i stworzyć nowy i ekscytujący dodatek do League of Legends, który pojawi się w postaci nowego trybu rozgrywki. Niedawny film opublikowany przez deweloperów ujawnia nowości, które pojawią się w grze, a najważniejszą z nich jest dodanie nowego trybu gry "bullet heaven survivor PvE dla League of Legends podczas tegorocznego letniego wydarzenia".

 

 

Materiał filmowy nie pozostawia co do tego wątpliwości. Nowy tryb rozgrywki ma na sobie napis Vampire Survivors i nie ma się czego wstydzić. Połączenie fabuły League of Legends z mechaniką bullet-hell i survivalu inspirowaną Vampire Survivors z pewnością przypadnie do gustu milionom fanów. Wprowadzenie takiego trybu rozgrywki zainteresuje również tych, którzy nie przepadają za konfrontacjami PvP. Będziemy musieli jednak jeszcze trochę poczekać, aż Riot ujawni więcej szczegółów na temat tego nowego trybu rozgrywki, który powinien być dostępny latem tego roku.

Tymczasem gorąco polecamy wypróbowanie Vampire Survivors, niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem LoL-a, czy nie. Gra oferuje ekscytujące i wciągające doświadczenie, które zostało rozszerzone o kilka DLC i zasługuje na miejsce w każdej bibliotece gier wideo. Jak zwykle, nasza porównywarka jest najlepszym źródłem ofert na zakup taniego kodu Vampire Survivors.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare