Vampire Survivors otrzyma lokalny tryb kooperacji dla wielu graczy

Vampire Survivors otrzyma lokalny tryb kooperacji dla wielu graczy

Vampire Survivors stało się jednym z największych niezależnych hitów ostatnich lat. Wciągająca formuła rozgrywki w grze opiera się na mechanice automatycznego strzelania i bullet-hell i stawia cię przeciwko niekończącym się hordom stworów, które stają się coraz trudniejsze. Możesz zbierać wiele broni i przedmiotów, a ich kombinacja może przynieść druzgocące rezultaty. Po pewnym czasie na danym etapie pojawi się boss, który najprawdopodobniej pozbawi cię życia, jeśli nie jesteś wystarczająco silny.

Bardziej ekscytujące niż kiedykolwiek

Dzięki wielu różnym postaciom do odblokowania i ekscytującej mechanice roguelike, Vampire Survivors stał się ulubieńcem graczy na całym świecie, a teraz staje się jeszcze lepszy. Deweloper Poncle ujawnił, że gra otrzyma lokalny tryb kooperacji dla maksymalnie czterech graczy, aby zapewnić jeszcze więcej zabawy ze znajomymi. W tym trybie wszyscy gracze będą dzielić ten sam pasek doświadczenia i będą awansować na zmianę. Niestety, w Vampire Survivors nie będzie trybu wieloosobowego online, przynajmniej jeszcze nie teraz, ale są pewne obejścia. Vampire Survivors będzie na przykład wspierać Steam Remote Play Together.

 

 

Ujawnienie lokalnego trybu kooperacji dla wielu graczy pojawiło się wraz z ogłoszeniem daty premiery Vampire Survivors na Nintendo Switch. Oczywiście unikalne możliwości konsoli Nintendo będą idealne, aby cieszyć się grą w tym trybie. Oba pojawią się w tym samym dniu, 17 sierpnia 2023 roku, a nowy tryb wieloosobowy będzie darmowy dla wszystkich posiadaczy Vampire Survivors na wszystkich platformach.

Jeśli jeszcze nie odkryłeś tego niesamowicie wciągającego doświadczenia, skorzystaj z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze ceny kluczy Vampire Survivors na PC i przygotuj się do gry ze znajomymi już wkrótce. Pamiętaj, że możesz również rozszerzyć swoją przygodę dzięki DLC Legacy of the Moonspell.

Zanurz się w intensywnym świecie Helldivers 2, gdzie chaos i współpraca definiują każdą bitwę. Jesteś gotów na intensywne walki i współpracę dla przetrwania ludzkości? Wojna czeka.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare