Instant Gaming EU
 
 

Vampire Survivors zapowiada tryb fabularny

Vampire Survivors zapowiada tryb fabularny

Niewiele gier może pochwalić się byciem początkiem gatunku gier wideo, ale Vampire Survivors jest jedną z nich. Gra stworzona przez Poncle to niezależna perełka, która zaczęła się na małą skalę i bardzo się rozwinęła dzięki wsparciu graczy. Jego ekscytująca mechanika rozgrywki przyczynia się do dostarczania całkiem wciągających wrażeń, a deweloper znacznie ją rozszerzył o więcej postaci, broni, wrogów i scenariuszy od czasu wydania gry. Vampire Survivors posiada kilka płatnych rozszerzeń, w tym Tides of the Foscari i Legacy of the Moonspell, ale większość zawartości jest dostępna dla wszystkich graczy za pośrednictwem darmowych aktualizacji.

Jeszcze większe możliwości

Vampire Survivors wkrótce otrzyma nowy tryb rozgrywki, który doda nową warstwę głębi do rozgrywki. Tryb fabularny o nazwie Adventures będzie wkrótce dostępny w grze i wprowadzi nowy sposób cieszenia się Vampire Survivors. W tym trybie gracze wezmą udział w krótkich kampaniach, w których zaczynają od zera, ale które nie resetują ogólnego postępu w grze.

Trzy z tych przygód będą dostępne po wydaniu aktualizacji 1.8. Dwie z nich będą dostępne dla wszystkich graczy, którzy posiadają Vampire Survivors, podczas gdy trzecia wymaga posiadania DLC Legacy of the Moonspell, ponieważ obejmuje zawartość z tego rozszerzenia. W każdej przygodzie można spodziewać się różnych warunków zwycięstwa, postaci i scenariuszy.

 

 

Tryb ten otworzy grę na inny rodzaj doświadczenia i będzie świetnym dodatkiem do Vampire Survivors, szczególnie dla tych graczy, którzy chcą zmienić swoją zwykłą dynamikę rozgrywki bez konieczności poświęcania swoich postępów.

Nie ma konkretnej daty premiery aktualizacji 1.8 do Vampire Survivors, ale można się spodziewać, że będzie ona dostępna wkrótce. Jak zwykle, najlepsze oferty na klucze Steam do Vampire Survivors są zawsze dostępne w naszej porównywarce, jeśli chcesz odkryć bullet hell roguelike, którego nie powinno zabraknąć w żadnej bibliotece gier wideo.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare