Instant Gaming EU
 
 

Vampire Survivors otrzymuje nową darmową zawartość

Vampire Survivors otrzymuje nową darmową zawartość

Deweloper Poncle nadal inwestuje w uczynienie Vampire Survivors bardziej atrakcyjnym dla swoich fanów, jeśli to w ogóle możliwe. Gra jest już jednym z największych niezależnych hitów wydanych w ostatnich latach, a jej klony zaczęły pojawiać się na wszystkich witrynach sklepowych, ale oryginał nadal jest preferowaną opcją dla fanów roguelite gier akcji typu bullet hell. Chociaż bardzo łatwo jest nauczyć się grać w Vampire Survivors, opanowanie wszystkich możliwych kombinacji broni i odblokowanie wszystkich postaci i osiągnięć w grze jest dość trudne.

Zawartość gry Vampire Survivors została niedawno rozszerzona o dwa dodatki. Zarówno Tides of the Foscari, jak i Legacy of the Moonspell wprowadzają nowe scenariusze, klasy, bronie, potężnych wrogów i mechanikę rozgrywki, aby zwiększyć wrażenia z gry. Ale Poncle dodaje również nową zawartość do gry, która jest dostępna za darmo, a następna aktualizacja jest właśnie o tym.

Do Vampire Survivors nadchodzi zima

Poncle chce urozmaicić te Święta Bożego Narodzenia zimowym etapem dla Vampire Survivors. Aktualizacja Whiteout dodaje zupełnie nowy, pokryty śniegiem scenariusz, w którym można walczyć z hordami potworów. Zawiera również nową postać, nową broń i więcej nowości. Pierwsze spojrzenie na to, co nadchodzi, można zobaczyć w oficjalnym filmie ujawnionym za pośrednictwem publikacji na X (Twitter).

 

 

Chociaż nie potwierdzono daty premiery aktualizacji Whiteout, deweloper twierdzi, że wkrótce będzie ona dostępna na wszystkich platformach. Oczywiście, jeśli jeszcze nie odkryłeś jednego z najbardziej wciągających hitów wydanych w ostatnich latach, nasza porównywarka jest najlepszym źródłem tanich kodów Vampire Survivors. Jeśli gra przypadła ci do gustu, gorąco polecamy wypróbowanie jej rozszerzeń Tides of the Foscari i Legacy of the Moonspell, aby uzyskać jeszcze więcej godzin ekscytującej rozgrywki.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare