Instant Gaming EU
 
 

Vampire Survivors będzie się rozwijać w 2024 roku

Vampire Survivors będzie się rozwijać w 2024 roku

Pomimo tego, że Vampire Survivors zostało pierwotnie stworzone przez jednego dewelopera, jest jedną z najbardziej udanych gier wydanych w ostatnich latach. Ta niezależna gra akcji typu roguelike łączy mechanikę gier bullet-hell z grafiką pixel-art w 2D, zapewniając satysfakcjonujące i wciągające doświadczenie, które jest początkiem całego podgatunku. Wiele gier poszło w jej ślady, a tytuły takie jak Death Must Die oferują podobne wrażenia z wystarczająco interesującymi zwrotami akcji, by zasłużyć na pochwałę. Jednak Vampire Survivors nadal jest punktem odniesienia w gatunku, głównie dzięki ciężkiej pracy Poncle'a, który stale ulepsza grę o nowe funkcje.

Kooperacja online i cross-save

W 2023 roku deweloper dodał sporo nowości do Vampire Survivors i wydał kilka rozszerzeń do gry. Tides of the Foscari, Legacy of the Moonspell, a ostatnio także Emergendy Meeting. Wszystkie z nich dodały do Vampire Survivors nowe lokacje, postacie, bronie i ekscytujące funkcje rozgrywki, ale w drodze jest jeszcze więcej.

 

 

Poncle szczegółowo opisało to, co pojawi się w grze w niedawnej publikacji na Steam, w której studio wyjaśnia, że dwa duże cele na ten rok to dodanie kooperacyjnej rozgrywki online i wsparcie dla cross-sejwów na wielu platformach. Dodanie kooperacyjnego trybu wieloosobowego znacząco zmieniłoby sposób, w jaki gracze podchodzą do Vampire Survivors i bardzo interesujące będzie zobaczenie, jakie konkretne funkcje otrzyma gra w tej kwestii.

Dzięki tym dodatkom Vampire Survivors ma zamiar nadal być na szczycie i oferować fanom jeszcze więcej godzin zabawy. Warto zauważyć, że jest to również jeden z najbardziej opłacalnych sposobów inwestowania pieniędzy, ponieważ jest dość przystępny cenowo. Możesz znaleźć najlepsze oferty na klucze PC Vampire Survivors za pomocą naszej porównywarki i od razu zanurzyć się w tym wyjątkowym doświadczeniu, jeśli jeszcze go nie odkryłeś.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare