Vampire Survivors ląduje na konsolach PlayStation tego lata

Vampire Survivors ląduje na konsolach PlayStation tego lata

Vampire Survivors udowodniło, że mała gra niezależna może osiągnąć wielkie rzeczy. Gra stała się wielkim hitem na PC i posłużyła jako inspiracja dla niezliczonych innych gier dzięki swojej unikalnej mechanice autoshootera. Nawet League of Legends wyda tryb PVE inspirowany tą grą. Ogólnie rzecz biorąc, gra stworzona przez Poncle znacznie się rozwinęła w ciągu ostatnich kilku lat, dodając mnóstwo nowej zawartości w postaci DLC Tides of the Foscari, Legacy of the Moonspell i Emergency Meeting, które przyczyniły się do uczynienia Vampire Survivors jeszcze bardziej wciągającym doświadczeniem. Teraz studio chce poszerzyć bazę graczy na innych platformach i ogłosiło datę premiery Vampire Survivors na konsolach PlayStation.

Premiera tego lata

Vampire Survivors jest obecnie dostępne na PC i konsolach Nintendo Switch, ale wkrótce rozszerzy swoje wpływy na PlayStation 4 i PlayStation 5. Poncle potwierdziło, że gra będzie dostępna na konsolach PlayStation tego lata, wraz ze wszystkimi wydanymi do tej pory dodatkami. Nie jest to jednak jedyna niespodzianka dotycząca Vampire Survivors.

 

 

Nowe DLC o nazwie Operation Guns zostanie wydane 9 maja. Jest to crossover z kultową serią Contra od SEGA i będzie zawierał nowe postacie, mnóstwo nowych broni i innych nowości.

"Operation Guns obejmuje dogłębną prostotę klasycznej Contry, z postaciami skoncentrowanymi na budowaniu, które zachęcają do minimaksowania i manipulowania statystykami, tonę broni (mówimy o 20, w tym ewolucjach!) i krzywą trudności, która łączy kwintesencję zręcznościowo-twardej rozgrywki z oryginalną formułą Vampire Survivors".

 

 

Możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby skorzystać z najlepszych zniżek na Vampire Survivors i jego DLC. Gra oferuje emocjonującą strzelaninę z wciągającą mechaniką rozgrywki, która przykuje cię do ekranu na niezliczone godziny.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare