Instant Gaming EU
 
 

V Rising zapoczątkuje crossover z Castlevanią

V Rising zapoczątkuje crossover z Castlevanią

V Rising to ekscytująca gra survivalowa, w której wcielasz się w rolę wampira, który przebudził się po latach letargu, widząc, że jego terytorium zostało zaatakowane przez ludzi. W grze, zaczynając od zera i prawie nago, musisz zbierać zasoby i budować własny zamek, jednocześnie eksplorując okoliczne ziemie i żywiąc się zdobyczami, aby odzyskać i rozwinąć potężne wampiryczne moce. Gra V Rising jest dostępna we wczesnym dostępie na platformie Steam od maja i przyciągnęła uwagę wielu fanów, którzy spędzili niezliczone godziny pracując nad zostaniem mistrzem wampirów. W ciągu dwóch lat gra bardzo ewoluowała, a deweloper Stunlock Studios dodał mnóstwo nowej zawartości i ulepszeń. Teraz, wraz z premierą finalnej wersji V Rising zaplanowaną na 8 maja, studio ogłosiło crossover z kultową serią Castlevania o nazwie Legacy of Castlevania.

 

 

Simon Belmont będzie na ciebie polował

Legendarny łowca wampirów i bohater serii Castlevania, Simon Belmont, pojawi się w V Rising w ramach darmowego wydarzenia. Stanie się on ogromnym zagrożeniem dla nowo przebudzonych wampirów, ale jeśli uda ci się go pokonać, odblokujesz sekrety jego potężnego bicza. Wydarzenie Legacy of Castlevania będzie również obejmować wydanie DLC o nazwie Legacy of Castlevania Premium Pack, które dodaje nowe elementy do personalizacji zamku i sprawia, że wygląda on jak wyjęty z gier KONAMI. Pakiet zawiera nowe dekoracje, szkieletowego wierzchowca, a nawet dwa nowe klasyczne motywy opracowane na nowo przez kompozytorkę V Rising Aleksandrię Migovą.

 

"Wszyscy jesteśmy wielkimi fanami Castlevanii, więc możliwość stworzenia oryginalnej zawartości Castlevanii w naszej grze jest spełnieniem marzeń. Chcę serdecznie podziękować naszym przyjaciołom z KONAMI za możliwość przeniesienia Castlevanii do uniwersum V Rising. To była dla nas okazja, aby skierować naszą miłość i wysiłek do ich gier na tę współpracę i nie możemy się doczekać, abyście mogli sami tego doświadczyć 8 maja!".
- Rickard Frisegård, dyrektor generalny Stunlock Studios

 

 

Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem V Rising, czy jeszcze nie odkryłeś tej gry, powinieneś zaznaczyć 8 maja w swoim kalendarzu, jeśli kochasz Castlevanię, ponieważ crossover będzie dostępny również w tym dniu. Jak zwykle, najlepszym źródłem tanich cdkeyów do V Rising na PC jest nasza porównywarka, ale można je również wykorzystać do zakupu dodatkowej zawartości DLC do gry, takiej jak Sinister Evolution Pack lub Dracula's Relic Pack, które dodają nowe interesujące elementy i opcje dostosowywania gry, aby zwiększyć swoje wrażenia.

75.00zł
V Rising
V Rising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare